Na dobrém vztahu je třeba pracovat každý den

I malé rituály mohou udržet vaši lásku stále svěží. Víte, které věci dělat každý den, aby váš vztah byl a zůstal dobrý.

V hektickém každodenním životě může vztah s partnerem jít stranou. Ale nevzdávejte to bez boje! I malá gesta a rituály mohou udržet lásku svěží a vaše polovička bude mít stále pocit lásky. Jak to funguje? Vyzkoušejte následující jednoduché triky.

Vychutnejte si společné jídlo

Monotónnost vytváří ve vztahu nudu, zatímco rutina a rituály mohou působit jako lepidlo dobrého vztahu. Každý den si udělejte čas na jedno jídlo. To může být snídaně nebo večeře – hlavní je, že máte oba možnost užít si vzájemnou přítomnost a být spolu alespoň chvilku během dne.

Buďte v kontaktu

Zůstat v kontaktu, i když jste fyzicky vzdálení, je pro fungující vztah velmi důležité. K navození pocitu bezpečí většinou stačí rychlý telefonát nebo SMS s otázkou, jak se ten druhý má nebo co právě dělá. A i když partner třeba kvůli pracovnímu stresu odpovědět nestihne, vaše gesto ho jistě potěší.

Pusu každý den

Bez fyzické blízkosti může romantika vzít za své a v horším případě se láska postupně změní v přátelství. Proto je drobný fyzický kontakt důležitý – pohlazení nebo polibky vytvoří v každodenním životě intimní okamžiky a vytvoří pocit blízkosti.

Smějte se spolu

Pro mnoho lidí je humor důležitou součástí vztahu. O to důležitější je vnést humor do každodenního života a umět se smát spolu, sami sobě i jeden druhému. Humor uvolňuje napětí a na chvíli zbavuje strachu, obav a pochybností.

Zdroj: názory autora, psychologytoday.com, verywellhealth.comSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Toasty s rajčaty

(23 hlasů)

Croissanty s vanilkovým krémem

(35 hlasů)

Snídaně pro dva

(16 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

162 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
304 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat