Když muž žádá exkluzivitu ve vztahu

13.03.2022 | Vztahy

Nějakou dobu spolu chodíte, ale vy pořád tápete, co bude dál. Je to o závazku, nebo jde spíš jen o povrchní známost? Takhle poznáte, že se schyluje k něčemu vážnějšímu! 

Každý vztah prochází různými fázemi od flirtu, oťukávání a poznávání až po dlouhodobé soužití – tedy v tom ideálním případě. Jenže v některých lidech se čte velmi špatně. Někdy je zkrátka těžké zjistit, co k vám protistrana cítí, a zda je moudré do ní dál investovat svůj čas, emoce i snahu. Tápete-li, zda zrovna teď váš vztah má nějaký smysl, zaměřte se na signály, které partner vysílá. Pokud s vámi chce být, prozradí ho tyhle věci.  

Stáhl se ze seznamky 

Poznali jste se ve virtuálním prostředí, což vás trochu děsí. Co když si dál píše i s jinými ženami? Tak možné to je, nicméně jestli se ze seznamky stáhl, nebyl aktivní dny, týdny nebo možná i měsíce, nikoho jiného nehledá. A to je dobré znamení.  

Nemá problém vás představit přátelům 

Rodina a dobří přátelé jsou tou největší zkouškou. Už vás partner představil? A viděli jste se víc než jednou nebo dvakrát? Kdybyste byli někým, o koho se ve skutečnosti nezajímá, nikdy by vás neukázal důležitým lidem ve svém životě.  

Lační po detailech z vašeho života  

Tak pochopitelně, že pokud dotyčnému jde jen o nezávazný sex, jsou mu lhostejné detaily z vašeho života i mládí. Proč by se o ně měl zajímat, když si jen splní svoji potřebu? V opačném případě se ale muž ptá, chce vědět co nejvíc informací a nevadí mu, když mluvíte o svých zkušenostech i pocitech. Dobře, má o vás vážný zájem. 

Máte jeho důvěru  

Jste první, komu zavolá, když se stane něco dobrého, a jste poslední, s kým večer před spaním mluví. Plníte funkci důvěrné vrby a sama máte pocit, že jste na stejné vlně. Ledy tají, o tom není pochyb! 

Zmiňuje se o budoucnosti 

Ten, kdo to s vámi myslí vážně, se neomezuje pouze na vizi několika příštích dní. Spíš mluví o tom, co můžete dělat v létě, nebo kam by se s vámi chtěl podívat během další zimy. Bez ohledu na to, jaké má osobní cíle, jste jejich součástí. To je určitě jeden z příznaků, že s vámi chce udržovat exkluzivní vztah.  

Dožaduje se kontaktu  

Sám od sebe popřeje dobré ráno, navrhne, že vás vyzvedne po práci, nebo že nakoupí, pokud toho máte hodně. Stará se, má péči a jen zřídkakdy o něm celý den nevíte. Překlad? Myslí si, že by mu to s vámi mohlo vyjít, tak hodně štěstí. 

Zdroje: Názor autora , celý článek - www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3399251/Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:03
22 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:56
127 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat