Signály, podle kterých poznáte, že to s vámi nemyslí vážně

Malujete si růžovou budoucnost, ale možná předčasně. Proč vás váš vyvolený ještě nepředstavil přátelům a vyhýbá se vážným tématům? Důvod to má a líbit se vám nebude!

Píšete si, voláte a vídáte se už několik týdnů. Přesto od něj každé ráno odcházíte s pocitem pouhého návštěvníka, který si v kabelce musí nosit kartáček na zuby, čisté prádlo i hřeben. Neztrácíte náhodou čas s někým, kdo to s vámi nemyslí vážně? Pravdu odhalí tyto signály.

Odmítavý postoj k definici vztahu

Víte toho o sobě poměrně dost, ale jedna zásadní věc pořád chybí – přesné pojmenování toho, co spolu právě teď prožíváte. Je to nezávazný flirt? Nebo jste vůči sobě exkluzivní? Protože vám to vrtá hlavou, zeptáte se přímo. Jenže místo jasné definice dostáváte nejasnou odpověď plnou výhybek a úskoků. „Pokud hledáte jen úlet, jděte do toho a bavte se. Jestli ale chcete něco vážnějšího, raději utíkejte opačným směrem, ať si nezlomíte srdce,“ doporučuje americká licencovaná manželská poradkyně a terapeutka Theresa Herring (1).

Utajení, které „smrdí“

Má-li váš partner rodinu, která bydlí na druhé straně republiky, dává smysl, že k seznámení ještě nedošlo. Co když ale jeho příbuzní i přátelé žijí „co by kamenem dohodil“? Schůzce nic nebrání, ovšem stále se odkládá na neurčito s výmluvami na pracovní vytíženost a nedostatek času. Ne, vskutku není normální, že si připádíte jako paní Columbová, kterou nikdo nikdy neviděl. Záměrný distanc od důležitých lidí naznačuje, že se s vámi do budoucna moc nepočítá, myslí si jmenovaná terapeutka.

Povrchní komunikace také mnoho napoví

„Není důležité mít předvídatelný komunikační vzor, ale v případě, že se vaše hovory stáčí jen k povrchním tématům, to neznačí nic dobrého,“ upozorňuje zase australská vztahová poradkyně Jill Dzadey (2). Žádné plány, žádné hlubší debaty, prostě nic, co by upevňovalo vaše spojení? Vezměte nohy na ramena a ušetřete si zklamání.

Zdroje: (1) www.businessinsider.com/signs-isnt-serious-about-you-2018-9, (2) www.houseofwellness.com.au/wellbeing/relationships/sitauationship


Celkem 0 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:16
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat