Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Být ženou je nespravedlivé. Máme na to jasné důkazy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14.06.2018 | Zábava

Jasně. Musíme brát nadpis s nadsázkou, protože jako ženy máme oproti mužům také mnoho výhod. Ale jsou situace, kdy by skoro každá žena byla raději mužem. A které to jsou?

Porod

Taky tady toho nemusíme mnoho vysvětlovat. Několik měsíců zvracení, bolestí zad, nevyspání, a následně spoustu hodin šílených kontrakcí, na jejichž závěru sice přichází slastná úleva, bohužel jen do té doby, než si uvědomíte, že ten prcek už je venku a nevyspíte se už nikdy. O kojení a vlivu na naše těla nebudeme mluvit vůbec.

Nižší plat

Za to, že dělají stejnou práci, dostávají muži mnohem víc peněz. Není to nádhera? Z jakého důvodu jsou vlastně ženy v tomto směru diskriminovány? Nejspíš to bude proto, že zaměstnavatel už předem očekává, že v průběhu let zaměstnankyně otěhotní a odejde na mateřskou. Každou potenciální rodičku nejspíš stíhá trest v podobě nižších platů. A ty co už děti mají? Ty se trestají zpětně.

Menstruace

Fascinující každoměsíční záležitost, kterou ženy nenávidí a kterou na ženách nenávidí muži. Místo toho, aby nás chlácholili a litovali, jsou ještě naštvaní, protože období menstruace přináší do domu obecný útlum. Jen kdyby si to pánové občas mohli vyzkoušet!

Manželka + matka = služka?

Hrozně toužíme po vdavkách či pevném vztahu, potom po miminku, pak po druhém miminku, a dokud pak děti nedospějí, přejeme si jen to, aby za nás někdo umyl nádobí, vypral prádlo, udělal večeři a s dětmi úkoly, došel na nákup a obšťastnil muže. Z nějakého důvodu se to většiny mužů netýká. Nejspíš to bude mít souvislost s tím, že nosí domů ten vyšší plat. Nebo existuje jiný důvod, proč jsou muži pány dálkových ovladačů, zatímco žena běhá se smetákem po kuchyni?

Muži zrají jako víno

Zatímco my ženy vypadáme s každou vráskou starší a starší, muži s každou šedinou čím díl víc vypadají jako George Clooney. V padesáti snadno „ukecají“ kdejakou slečinku, aby s nimi šla na drink nebo odjela na Bahamy, ale když je padesát ženě, dnešní mládež jí v tom lepším případě už jen pomáhá s taškami do tramvaje. V tomhle mají muži navrch.

Matka na pokusy: O radosti ze života

Rybí porce s pikantním kořením

Rybí porce s pikantním kořením

13 hlasů
40min 600 kJ 370 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s bílým melounem

11 hlasů
15min 276kJ 55 Kč

Recept na osvěžující letní salát.

Teplý salát s uzenou makrelou

13 hlasů
40min 459kJ 95 Kč

Netradičně připravená uzená makrela.

Poradny

Mohu vymáhat výživné placené na nevlastní dítě?

Dobrý den,toto je dotaz spíše pro právníka než pro mne. V zásadě sice platí, že spotřebované výži... Více

Mám nárok na další PPM, když jsem vyčerpala RP?

Dobrý den,to, kdy jste vyčerpala rodičovský příspěvek, nemá na následnou peněžitou pomoc v mateřs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více