Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Být ženou je nespravedlivé. Máme na to jasné důkazy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14.06.2018 | Zábava

Jasně. Musíme brát nadpis s nadsázkou, protože jako ženy máme oproti mužům také mnoho výhod. Ale jsou situace, kdy by skoro každá žena byla raději mužem. A které to jsou?

Porod

Taky tady toho nemusíme mnoho vysvětlovat. Několik měsíců zvracení, bolestí zad, nevyspání, a následně spoustu hodin šílených kontrakcí, na jejichž závěru sice přichází slastná úleva, bohužel jen do té doby, než si uvědomíte, že ten prcek už je venku a nevyspíte se už nikdy. O kojení a vlivu na naše těla nebudeme mluvit vůbec.

Nižší plat

Za to, že dělají stejnou práci, dostávají muži mnohem víc peněz. Není to nádhera? Z jakého důvodu jsou vlastně ženy v tomto směru diskriminovány? Nejspíš to bude proto, že zaměstnavatel už předem očekává, že v průběhu let zaměstnankyně otěhotní a odejde na mateřskou. Každou potenciální rodičku nejspíš stíhá trest v podobě nižších platů. A ty co už děti mají? Ty se trestají zpětně.

Menstruace

Fascinující každoměsíční záležitost, kterou ženy nenávidí a kterou na ženách nenávidí muži. Místo toho, aby nás chlácholili a litovali, jsou ještě naštvaní, protože období menstruace přináší do domu obecný útlum. Jen kdyby si to pánové občas mohli vyzkoušet!

Manželka + matka = služka?

Hrozně toužíme po vdavkách či pevném vztahu, potom po miminku, pak po druhém miminku, a dokud pak děti nedospějí, přejeme si jen to, aby za nás někdo umyl nádobí, vypral prádlo, udělal večeři a s dětmi úkoly, došel na nákup a obšťastnil muže. Z nějakého důvodu se to většiny mužů netýká. Nejspíš to bude mít souvislost s tím, že nosí domů ten vyšší plat. Nebo existuje jiný důvod, proč jsou muži pány dálkových ovladačů, zatímco žena běhá se smetákem po kuchyni?

Muži zrají jako víno

Zatímco my ženy vypadáme s každou vráskou starší a starší, muži s každou šedinou čím díl víc vypadají jako George Clooney. V padesáti snadno „ukecají“ kdejakou slečinku, aby s nimi šla na drink nebo odjela na Bahamy, ale když je padesát ženě, dnešní mládež jí v tom lepším případě už jen pomáhá s taškami do tramvaje. V tomhle mají muži navrch.

Matka na pokusy: O tom, co by řekl Forrest Gump

Jehněčí maso s olivami

Jehněčí maso s olivami

6 hlasů
1h a 10min 725 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z pečené červené řepy

6 hlasů
1h a 25min 343kJ 60 Kč

Salát plný vitamínů.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Když dám výpověď, bude mi krácen rodičovský příspěvek?

Dobrý den, Jano,při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, pokud během prác... Více

Dostanu během výpovědi volno na hledání práce?

Dobrý den, zaměstnavatel je povinen Vám během výpovědní doby poskytnout volno na hledání nového z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více