Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Testováno na tátovi: Zjevení dítěte

M. M. Cabicar se narodil v Praze. Pravděpodobně se narodil. Podle některých pramenů vyšel jako příloha nedělních novin. V úterý. O jeho dětství se toho mnoho neví, kromě toho, že jako dítě byl mnohem menší, než teď a v jedenácti letech mu jednou bylo skoro dvanáct. Psát začal někdy na základní škole, asi v první třídě a podle dostupných zdrojů to byly zpočátku hlavně velká písmena. Postupně se zlepšoval, až začal psát i G nebo F... ..a teď vážně. Martin je spisovatel, táta a hlavně neuvěřitelně aktivní člověk. Má hlavu plnou nápadů, z nichž ventiluje pouze zlomek. Napsal 11 e-knih a zatím 5 tištěných. Svým humorem, který vychází ze skutečných událostí, dělá radost tisícům lidí. Nyní pracuje na další knize, která vyjde na přelomu jara a léta.

Zobrazit další články autorky

03.08.2018 | Zábava

Stalo se to zase! Dvouletá Viki se už prostě sama dostane z postýlky a nic s tím neuděláme, nezbývá, než si zvyknout.

Člověk si prý zvykne na všechno, i na smrt. Zničehonic se objevivší dítě se příchodu Zubaté zatraceně blíží. Nebo zjevení. Když se Ježíš objevil před apoštoly, když už měl být dávno mrtvý a ještě si to naštrádoval zavřenými dveřmi, aby je echt dostal, ty ksichty rodičů, co spatří dítě, u kterého by přísahali, že je uvězněné v postýlce, by se z fleku daly použít na výrazy Prvních učedníků.

Tentokrát Viki nevskočila do místnosti s estrádním: "TA DÁ!" (mimochodem, ten obraz rodičům zůstane vrytý do paměti), ale prostě prošla kolem a řekla: "Ahoj." A šla na záchod. Jen tak. "Ahoj." Dítě, které jsme uložili hluboko do postýlky a spí stejně hlubokým spánkem... Rozum absolutně odmítá připustit, že by to mohlo být ono. E.T. Ano, to by působilo mnohem přirozeněji. Klidně by mohl kolem projít jakýkoli teropodní dinosaurus a žádného rodiče by to nevyděsilo tolik jako průchod vlastního potomka, o kterém jsou přesvědčeni, že je tuhý a uvězněný.

Mám další nový poznatek, že ani nemusíte tajnonočně debužírovat na zmrzlinovém poháru, při kterém nás přistihla minule, je totiž úplně jedno, co děláte. Když dítě konečně usne, při všem budete mít pocit divoké jízdy se striptérkami, alkoholem a možná i nějaké drogy by se daly započítat. Tedy, otcové, netuším, jaký pocit mívají maminky, ale jistě obdobný. Takže když se objeví dítě, je to přesně ten pocit, jako když je přerušena největší jízda vašeho života. A vás přistihli s kalhotkami na hlavě a tanečnicí na klíně. Tedy, otce, netuším, co tak vyvádí maminky, ale jistě obdobně.

Teď řešíme, co s tím. Hlouběji se rošt spustit nedá, shodli jsme se na tom, že je nutné spustit nějaký systém včasného varování, že je netvor mimo klec. Já navrhuji půjčit si poplachové zařízení z jaderných elektráren, které signalizuje únik radiace. Nebylo by to tak úplně od věci, protože já když Viki viděl, tak jsem si trochu prosáknul. A aniž bych chtěl šířit poplašné zprávy, možná i protlačil.

Na Káťu je to moc drsné, jakkoli byla nucena připustit, že kdyby si mohla vybrat, byla by raději, kdyby se ve dveřích objevilo jenom záření gama. Chce ale něco jemnějšího, co by odpovídalo situaci. Jako třeba 300 sirén oznamujících bombardování Berlína. Nevymysleli jsme moc, co dělat, protože přísloví neodpovídají realitě.

Na smrt si zvyknete, na zjevení prcka nikdy.

Ukázka z Knihy povídek, nedopatřením vydané pod názvem knihy "Název knihy". Tuto knihu kupují většinou sběratelé. Kvůli obalu.

© M. M. Cabicar
Příhody s Viky můžete sledovat také na Facebooku!

Dítě školkou povinné
Jak čůrají nevěsty
Autor: M. M. Cabicar
S touto knihou se budete chlámat, řezat a slzet smíchy. A nepůjde to zastavit! Knihy od M. M. Cabicara jsou souborem příhod s jeho nyní již čtyřletou dcerou Viki. Ta, jako každé dítě, nemá zábrany a nestydí se dělat a říkat věci, které ji právě napadnou. Její tatínek si pak často přeje být neviditelný, nebo s Viki prchá ze scény. Mnoho příhod již obletělo celý internet a byla by velká náhoda, kdybyste se s alespoň jednou z nich ještě nesetkali.
Chcete vědět, jak se Viki naučila říkat R? Chcete vědět, jak to dopadlo, když se Viki cizích svatebčanů zeptala „Jak čurají nevěsty?“ nebo jak se jí podařilo projít kolem ochranky? Potom se začtěte do téhle báječné knihy!
Všichni čtenáři svorně doporučují: U knihy nejezte, nepijte, a pokud poblíž někdo spí, zavřete se za čtvery polstrované dveře!
Knihu najdete v nabídce nakladatelství Grada.

Horoskop na týden od 24. do 30. září 2018 od naší astrolo...

Plátky svíčkové s mangoldem

Plátky svíčkové s mangoldem

10 hlasů
60min 668 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květákový krém

12 hlasů
35min 249kJ 60 Kč

Jednoduchá krémová květáková polévka.

Filé s pomerančem

8 hlasů
45min 341kJ 110 Kč

rybí filé s pomerančovou omáčkou

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více