Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Testováno na tátovi: Zjevení dítěte

M. M. Cabicar se narodil v Praze. Pravděpodobně se narodil. Podle některých pramenů vyšel jako příloha nedělních novin. V úterý. O jeho dětství se toho mnoho neví, kromě toho, že jako dítě byl mnohem menší, než teď a v jedenácti letech mu jednou bylo skoro dvanáct. Psát začal někdy na základní škole, asi v první třídě a podle dostupných zdrojů to byly zpočátku hlavně velká písmena. Postupně se zlepšoval, až začal psát i G nebo F... ..a teď vážně. Martin je spisovatel, táta a hlavně neuvěřitelně aktivní člověk. Má hlavu plnou nápadů, z nichž ventiluje pouze zlomek. Napsal 11 e-knih a zatím 5 tištěných. Svým humorem, který vychází ze skutečných událostí, dělá radost tisícům lidí. Nyní pracuje na další knize, která vyjde na přelomu jara a léta.

Zobrazit další články autorky

03.08.2018 | Zábava

Stalo se to zase! Dvouletá Viki se už prostě sama dostane z postýlky a nic s tím neuděláme, nezbývá, než si zvyknout.

Člověk si prý zvykne na všechno, i na smrt. Zničehonic se objevivší dítě se příchodu Zubaté zatraceně blíží. Nebo zjevení. Když se Ježíš objevil před apoštoly, když už měl být dávno mrtvý a ještě si to naštrádoval zavřenými dveřmi, aby je echt dostal, ty ksichty rodičů, co spatří dítě, u kterého by přísahali, že je uvězněné v postýlce, by se z fleku daly použít na výrazy Prvních učedníků.

Tentokrát Viki nevskočila do místnosti s estrádním: "TA DÁ!" (mimochodem, ten obraz rodičům zůstane vrytý do paměti), ale prostě prošla kolem a řekla: "Ahoj." A šla na záchod. Jen tak. "Ahoj." Dítě, které jsme uložili hluboko do postýlky a spí stejně hlubokým spánkem... Rozum absolutně odmítá připustit, že by to mohlo být ono. E.T. Ano, to by působilo mnohem přirozeněji. Klidně by mohl kolem projít jakýkoli teropodní dinosaurus a žádného rodiče by to nevyděsilo tolik jako průchod vlastního potomka, o kterém jsou přesvědčeni, že je tuhý a uvězněný.

Mám další nový poznatek, že ani nemusíte tajnonočně debužírovat na zmrzlinovém poháru, při kterém nás přistihla minule, je totiž úplně jedno, co děláte. Když dítě konečně usne, při všem budete mít pocit divoké jízdy se striptérkami, alkoholem a možná i nějaké drogy by se daly započítat. Tedy, otcové, netuším, jaký pocit mívají maminky, ale jistě obdobný. Takže když se objeví dítě, je to přesně ten pocit, jako když je přerušena největší jízda vašeho života. A vás přistihli s kalhotkami na hlavě a tanečnicí na klíně. Tedy, otce, netuším, co tak vyvádí maminky, ale jistě obdobně.

Teď řešíme, co s tím. Hlouběji se rošt spustit nedá, shodli jsme se na tom, že je nutné spustit nějaký systém včasného varování, že je netvor mimo klec. Já navrhuji půjčit si poplachové zařízení z jaderných elektráren, které signalizuje únik radiace. Nebylo by to tak úplně od věci, protože já když Viki viděl, tak jsem si trochu prosáknul. A aniž bych chtěl šířit poplašné zprávy, možná i protlačil.

Na Káťu je to moc drsné, jakkoli byla nucena připustit, že kdyby si mohla vybrat, byla by raději, kdyby se ve dveřích objevilo jenom záření gama. Chce ale něco jemnějšího, co by odpovídalo situaci. Jako třeba 300 sirén oznamujících bombardování Berlína. Nevymysleli jsme moc, co dělat, protože přísloví neodpovídají realitě.

Na smrt si zvyknete, na zjevení prcka nikdy.

Ukázka z Knihy povídek, nedopatřením vydané pod názvem knihy "Název knihy". Tuto knihu kupují většinou sběratelé. Kvůli obalu.

© M. M. Cabicar
Příhody s Viky můžete sledovat také na Facebooku!

Dítě školkou povinné
Jak čůrají nevěsty
Autor: M. M. Cabicar
S touto knihou se budete chlámat, řezat a slzet smíchy. A nepůjde to zastavit! Knihy od M. M. Cabicara jsou souborem příhod s jeho nyní již čtyřletou dcerou Viki. Ta, jako každé dítě, nemá zábrany a nestydí se dělat a říkat věci, které ji právě napadnou. Její tatínek si pak často přeje být neviditelný, nebo s Viki prchá ze scény. Mnoho příhod již obletělo celý internet a byla by velká náhoda, kdybyste se s alespoň jednou z nich ještě nesetkali.
Chcete vědět, jak se Viki naučila říkat R? Chcete vědět, jak to dopadlo, když se Viki cizích svatebčanů zeptala „Jak čurají nevěsty?“ nebo jak se jí podařilo projít kolem ochranky? Potom se začtěte do téhle báječné knihy!
Všichni čtenáři svorně doporučují: U knihy nejezte, nepijte, a pokud poblíž někdo spí, zavřete se za čtvery polstrované dveře!
Knihu najdete v nabídce nakladatelství Grada.

Horoskop na červenec 2019: Vztahy, zdraví a finance pro v...

Okurková polévka

Okurková polévka

10 hlasů
30min 424 kJ 124 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mlété grilované jehněčí

12 hlasů
45min 368kJ 135 Kč

Grilované válečky z jehněčího masa.

Plněný bůček

18 hlasů
2h a 5min 1046kJ 140 Kč

Pokud se rozhodnete dělat roládu, máte nespočet možností,...

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více