Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Testováno na tátovi: Zjevení dítěte

M. M. Cabicar se narodil v Praze. Pravděpodobně se narodil. Podle některých pramenů vyšel jako příloha nedělních novin. V úterý. O jeho dětství se toho mnoho neví, kromě toho, že jako dítě byl mnohem menší, než teď a v jedenácti letech mu jednou bylo skoro dvanáct. Psát začal někdy na základní škole, asi v první třídě a podle dostupných zdrojů to byly zpočátku hlavně velká písmena. Postupně se zlepšoval, až začal psát i G nebo F... ..a teď vážně. Martin je spisovatel, táta a hlavně neuvěřitelně aktivní člověk. Má hlavu plnou nápadů, z nichž ventiluje pouze zlomek. Napsal 11 e-knih a zatím 5 tištěných. Svým humorem, který vychází ze skutečných událostí, dělá radost tisícům lidí. Nyní pracuje na další knize, která vyjde na přelomu jara a léta.

Zobrazit další články autorky

03.08.2018 | Zábava

Stalo se to zase! Dvouletá Viki se už prostě sama dostane z postýlky a nic s tím neuděláme, nezbývá, než si zvyknout.

Člověk si prý zvykne na všechno, i na smrt. Zničehonic se objevivší dítě se příchodu Zubaté zatraceně blíží. Nebo zjevení. Když se Ježíš objevil před apoštoly, když už měl být dávno mrtvý a ještě si to naštrádoval zavřenými dveřmi, aby je echt dostal, ty ksichty rodičů, co spatří dítě, u kterého by přísahali, že je uvězněné v postýlce, by se z fleku daly použít na výrazy Prvních učedníků.

Tentokrát Viki nevskočila do místnosti s estrádním: "TA DÁ!" (mimochodem, ten obraz rodičům zůstane vrytý do paměti), ale prostě prošla kolem a řekla: "Ahoj." A šla na záchod. Jen tak. "Ahoj." Dítě, které jsme uložili hluboko do postýlky a spí stejně hlubokým spánkem... Rozum absolutně odmítá připustit, že by to mohlo být ono. E.T. Ano, to by působilo mnohem přirozeněji. Klidně by mohl kolem projít jakýkoli teropodní dinosaurus a žádného rodiče by to nevyděsilo tolik jako průchod vlastního potomka, o kterém jsou přesvědčeni, že je tuhý a uvězněný.

Mám další nový poznatek, že ani nemusíte tajnonočně debužírovat na zmrzlinovém poháru, při kterém nás přistihla minule, je totiž úplně jedno, co děláte. Když dítě konečně usne, při všem budete mít pocit divoké jízdy se striptérkami, alkoholem a možná i nějaké drogy by se daly započítat. Tedy, otcové, netuším, jaký pocit mívají maminky, ale jistě obdobný. Takže když se objeví dítě, je to přesně ten pocit, jako když je přerušena největší jízda vašeho života. A vás přistihli s kalhotkami na hlavě a tanečnicí na klíně. Tedy, otce, netuším, co tak vyvádí maminky, ale jistě obdobně.

Teď řešíme, co s tím. Hlouběji se rošt spustit nedá, shodli jsme se na tom, že je nutné spustit nějaký systém včasného varování, že je netvor mimo klec. Já navrhuji půjčit si poplachové zařízení z jaderných elektráren, které signalizuje únik radiace. Nebylo by to tak úplně od věci, protože já když Viki viděl, tak jsem si trochu prosáknul. A aniž bych chtěl šířit poplašné zprávy, možná i protlačil.

Na Káťu je to moc drsné, jakkoli byla nucena připustit, že kdyby si mohla vybrat, byla by raději, kdyby se ve dveřích objevilo jenom záření gama. Chce ale něco jemnějšího, co by odpovídalo situaci. Jako třeba 300 sirén oznamujících bombardování Berlína. Nevymysleli jsme moc, co dělat, protože přísloví neodpovídají realitě.

Na smrt si zvyknete, na zjevení prcka nikdy.

Ukázka z Knihy povídek, nedopatřením vydané pod názvem knihy "Název knihy". Tuto knihu kupují většinou sběratelé. Kvůli obalu.

© M. M. Cabicar
Příhody s Viky můžete sledovat také na Facebooku!

Dítě školkou povinné
Jak čůrají nevěsty
Autor: M. M. Cabicar
S touto knihou se budete chlámat, řezat a slzet smíchy. A nepůjde to zastavit! Knihy od M. M. Cabicara jsou souborem příhod s jeho nyní již čtyřletou dcerou Viki. Ta, jako každé dítě, nemá zábrany a nestydí se dělat a říkat věci, které ji právě napadnou. Její tatínek si pak často přeje být neviditelný, nebo s Viki prchá ze scény. Mnoho příhod již obletělo celý internet a byla by velká náhoda, kdybyste se s alespoň jednou z nich ještě nesetkali.
Chcete vědět, jak se Viki naučila říkat R? Chcete vědět, jak to dopadlo, když se Viki cizích svatebčanů zeptala „Jak čurají nevěsty?“ nebo jak se jí podařilo projít kolem ochranky? Potom se začtěte do téhle báječné knihy!
Všichni čtenáři svorně doporučují: U knihy nejezte, nepijte, a pokud poblíž někdo spí, zavřete se za čtvery polstrované dveře!
Knihu najdete v nabídce nakladatelství Grada.

Matka na pokusy: O tom, co by řekl Forrest Gump

Jehněčí maso s olivami

Jehněčí maso s olivami

6 hlasů
1h a 10min 725 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z pečené červené řepy

6 hlasů
1h a 25min 343kJ 60 Kč

Salát plný vitamínů.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Když dám výpověď, bude mi krácen rodičovský příspěvek?

Dobrý den, Jano,při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, pokud během prác... Více

Dostanu během výpovědi volno na hledání práce?

Dobrý den, zaměstnavatel je povinen Vám během výpovědní doby poskytnout volno na hledání nového z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více