Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

SOUTĚŽ: Vyhrajte 7x poukázku na nákup zdravotních pomůcek Dentimedshop

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

5. 12. 2018 | Zábava

Není na světě nic důležitějšího než zdraví. Jenže mnohým z nás se ho bohužel často nedostává. Darujte sobě nebo svým blízkým na Vánoce pomocníky, kteří jim zkvalitní život! Hrajte s námi o jednu ze 7 poukázek v hodnotě 1000 Kč nákup na zdravotních pomůcek Dentimedshop!

Nic nemáme všichni tolik společné, jako je touha po zdraví. Jedině, když se objeví zdravotní problém, uvědomíme si, jak je zdraví důležité. Může to být chronická žilní nedostatečnost a vznik křečových žil, nechtěný únik moči, snížená pohyblivost, která se objevuje vlivem stárnutí nebo po úrazu. To vše a mnohé další dokáže člověka pěkně potrápit.

Naštěstí v dnešní době existuje mnoho pomocníků, kteří zmírňují projevy nebo pomáhají v běžném životě. Nebojte se je použít a zkvalitnit tak život sobě nebo svým blízkým.

Křečové žíly

Chronická žilní nedostatečnost je považována za civilizační onemocnění. Bolest nohou, otoky, pocit napnutých nohou, noční křeče,… to zná bohužel hodně lidí. Ještě mnohem více jsou k onemocnění náchylnější ženy. Při léčbě je třeba upravit životní styl, používat kompresní punčochy a případně užívat medikamenty. Vhodné je nenechávat problémy „uležet“, ale zahájit léčbu co nejrychleji. Jedině tak se zabrání vzniku horších stadií nemoci.

Inkontinence

Nežádoucí únik moči potrápí mladé i starší. Se stářím se samozřejmě objevuje častěji, ale i mladé maminky po porodu vědí, o čem je řeč. Jedná se o velice intimní záležitost a mnohdy se problém zuby nehty tají! Jenže ani zde se moc nevyplácí samoléčba. Existuje tisíce druhů inkontinenčních vložek a plenkových kalhotek, které si mohou postižení koupit zcela diskrétně přes internet a nechat si je v diskrétním obalu zavézt až domů. Přesto zůstává hodno doporučení zajít za lékařem a zahájit vhodnou léčbu.

Pohybové problémy

I my se můžeme dostat do stavu, kdy už to s tím pohybem nebude takové jako dříve. Naši rodiče a prarodiče o tom vědí své. Rádi sáhnou po chodítkách pro seniory, madlech do koupelny, nástavcích WC nebo různých stoličkách do sprchy. Dopřejte jim i sobě co nejvíce pohodlí.

Přemýšlíte, jaký dárek potěší vaše rodiče a prarodiče nejvíce? Ten, který ochrání jejich zdraví! Inspiraci a tipy na skvělé dárky najdete ZDE.

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.dentimedshop.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 7x poukázku v hodnotě 1000 Kč nákup na zdravotních pomůcek Dentimedshop!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď poslat společně se jménem a adresou na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu mailu napište "ZDRAVÍ".

Otázka:

Od jaké částky nákupu je na www.dentimedshop.cz doprava zdarma?
a)    1000 Kč
b)    1500 Kč
c)    3000 Kč

Soutěž probíhá od 5. do 12. prosince 2018

Vyhrává 5., 100., 500., 700., 800., 900. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Známe výherce soutěže se speciálem Hurá do plavek

Polévka z červené řepy s jablky

Polévka z červené řepy s jablky

0 hlasů
1h a 5min 303 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z kokosového mléka

21 hlasů
45min 417kJ 120 Kč

Trošku netradiční polévka z kokos...

Kuřecí plátky v alobalu

13 hlasů
60min 548kJ 150 Kč

Kuřecí prsa s cukrovým hráškem a barbecue omáčkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více