Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kurzy kreslení jsou pořád v kurzu

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

16. 12. 2019 | Zábava

Vánoce jsou skoro za dveřmi, děti mají hraček plný pokoj, tak o co napsat Ježíškovi? Co třeba kurz kreslení? O ten si mohou napsat děti i dospělí. Kurzy kreslení jsou pořád v módě, na rozdíl od tvrzení, že na to nemáte talent. Tak se přestaňte vymlouvat a zkuste to!

Kreslení je zábava i způsob relaxace. Každý z nás kreslí odmala, od chvíle, kdy uměl v malých prstíčkách udržet pastelku nebo fixu. Dnešní děti jsou na tom stejně. My bychom je v této snaze měli podporovat, protože kreslení trénuje představivost a rozvíjí motoriku i grafomotoriku.

Kreslit může každý

Všichni máme vžitou představu, že bez vrozeného talentu to nejde. Opak je pravdou. Každý se může naučit kreslit. Stačí chtít a začít si věřit.

Proč tvořit?

Tvoření a kreativní činnosti vůbec mají pozitivní účinky na naše myšlení, emoce i schopnost vyjadřovat se. Zlepšíte si paměť, zapojíte i jinou část mozku než při běžných činnostech.

Co je ale ještě důležitější – budete mít koníčka, který vás bude bavit a poskytne vám i dětem alespoň na pár chvil únik od běžných starostí a povinností.

Kurz kreslení pro děti

Odmala děti čmárají, malují sluníčka, mráčky, hlavonožce, postupně se zdokonalují a namalují krásného človíčka a zvíře, které si je podobné. Základem ale je, abychom je v této činnosti podporovali.

Díky tomu totiž budou mít snadnější vstup do školy, bude se jim snadněji psát. Kurzy kreslení pro děti jsou vhodné pro děti a mládež od 5 let, které si je naplno užijí.

Nečeká je žádná nuda, nikdo je do ničeho nebude nutit. Vyzkoušejí si různé techniky, dočkají se rady, kterou potřebují, aby dílo dokončily. Možná i kritika, ale i ta k životu patří. Povede ale k tomu, že dítě bude s finálním výsledkem spokojené a bude na něj hrdé.

Kurz kreslení pro dospělé

Není nic jednoduššího než vzít do ruky tužku, připravit si papír a začít čmárat, malovat, kreslit. Nechte tužku volně klouzat po papíru, jedna čára povede k další. Výsledkem bude obrázek, který se vám možná nebude pozdávat, protože není dokonalý, to by vás ale nemělo odradit. Zkoušejte to zas a znovu, uvidíte, že každý další bude lepší a lepší.

Kdo se chce posunout dál, vyzkoušet akvarel, komiks nebo třeba grafiku a návrhářství, ten by neměl ani minutu váhat a přihlásit se do kurzu kreslení pro dospělé.

Jak kurzy probíhají?

  • Jednou týdně se ve stejnou dobu sejdete ve výtvarném ateliéru Draw Planet.
  • Nic si s sebou nemusíte nosit. Teda kromě dobré nálady a chuti učit se něco nového.
  • Vyzkoušíte si různé techniky.
  • Dočkáte se rady a pomoci zkušených lektorů.
  • Každá lekce bude jiná a jedinečná.

Kreslení je zábava, které brzy podlehnete. Vyzkoušejte ho i vy. Už se nevymlouvejte na to, že nemáte talent. Na nic nečekejte a vrhněte se do toho po hlavě.

Otužováním k lepšímu zdraví

Nudle s mákem

Nudle s mákem

20 hlasů
25min 1965 kJ 53 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí plátek na zázvoru s pomerančem

9 hlasů
40min 596kJ 99 Kč

Dietní kuřecí plátek s pomerančem.

Zapečená cuketa

20 hlasů
50min 373kJ 85 Kč

Zapečená strouhaná cuketa se sýrem.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více