Znamení zvěrokruhu nedělající v lásce žádné kompromisy

Abyste měli dobrý vztah, musíte občas udělat nějaký ten kompromis. To ale nepřipadá v úvahu pro tato znamení zvěrokruhu. Zapletou se pouze s partnery, kvůli kterým se nemusí příliš ohýbat.

Dobré sebevědomí nikdy nikomu neublížilo. Zejména v partnerství však občas musíme udělat kompromis a udělat občas vstřícný krok pro své blízké. To si ale tato tři znamení zvěrokruhu absolutně nedokážou představit. Ať už proto, že prostě chtějí zůstat sami sebou – nebo proto, že se prostě nikdy nenaučili vcítit se do jiných lidí. Podle horoskopu nesnášejí kompromisy – a potenciální partnery, kteří se jim dokonale nehodí, rovnou posílají dál (1).

Býk chce všechno, nebo nic

Aby byl Býk šťastný, potřebuje kompletní servis. Zvláště v lásce: Romantické a nápadité rande, správná rovnováha mezi vzrušením a relaxací a dobrým sexem, to vše je součástí celkového balíčku, který Býk ve vztahu chce. Býci se nespokojí s málem – a než udělají kompromisy, raději se vrhnou na svůj další „milostný objekt zájmu“.

Panny žijí v perfekcionismu

Pokud Panny touží po dokonalosti v každé oblasti svého života, proč by ji měly obětovat v lásce? Jakmile musí udělat kompromis, okamžitě se stáhnou, protože pak se Panna prostě cítí nepochopená a nedostatečně respektovaná. Věří, že v životě potká někoho, kdo ji přijme přesně takovou, jaká je.

Střelec trvá na své nezávislosti 

Pokud by si Střelec měl vybrat mezi vztahem a nezávislostí, pravděpodobně by si vybral to druhé. Pokud mu není dovoleno zůstat ve vztahu takový, jaký je a nemusí dělat žádné kompromisy. Poté se Střelec automaticky uvolní a dobrovolně se nechá lapit.

Zdroj: (1) www.freundin.de/lifestyle-astrologie-horokop-2022-sternzeichen-keine-kompromisseSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na oběd

Více tipů

Zeleninové karbanátky

(1 hlasů)

Játra dušená s paprikami

(5 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dotahujte do konce vše, co začnete – a to jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Nezačínejte rozhovor, který nebudete schopni uzavřít, nejděte do sporu, pokud už je předem jasné, že jej nevyřešíte. Přiděláte si tím totiž spoustu starostí navíc &n... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 13.8.
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 13.8.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat