Hollywoodské celebrity nosí své šediny s hrdostí

Vlasy si dnes barví kdekdo. Proč? Účelem je kamufláž šedin, které přidávají roky navíc. Na druhé straně ale zralost dokáže i slušet. Jen se podívejte, jak to sekne Jamie Lee Curtis nebo Diane Keaton! A co teprve štramák George Clooney, který je i s bílou hlavou jedním z nejpřitažlivějších mužů planety.

Všechno je nějak naruby. Moderní doba nepřirozené věci toleruje, ty přirozené zase odsuzuje. Příkladem za všechny je třeba stárnutí, které se lidé snaží obelstít všemi možnými způsoby, jen aby se náhodou neodklonili od přísných kritérií krásy a přitažlivosti. Naštěstí se ale najdou i čestné výjimky! Které slavné celebrity své šediny nosí s hrdostí?

Jamie Lee Curtis jde cestou zdraví

Americká spisovatelka a spisovatelka dětských knih Jamie Lee Curtis hrála v mnoha hororech, takže ji jen tak něco nevyděsí. Ani vrásky a bílé kadeře! Tato zralá inspirativní dáma při jednom televizním rozhovoru přiznala, že si vlasy přestala barvit už před několika lety, protože si do těla odmítá pouštět škodlivé chemikálie způsobující rakovinu. A dobře udělala! Šediny jejímu ikonickému krátkému účesu dodávají šmrnc, který nelze přehlédnout. Kdo další se za vybledlé prameny ani trochu nestydí?

George Clooney už se neděsí

Jestli je někdo nekorunovaným šedivým králem, pak bezpochyby herecká ikona George Clooney. Ten se v médiích doznal k tomu, že se mu tyto vlasové „ozdoby“ začaly tvořit už v roce 2009. A když se tehdy viděl na televizní obrazovce, dle vlastních slov nemohl uvěřit tomu, jak staře vypadá. Ovšem postupem času se s tím smířil. A co víc – i díky šedinám patří k nejatraktivnějším mužům planety, proto si ho jeho žena Amal patřičně hlídá.

Diane Keaton oželela blond hřívu

Ještě před nějakou dobou byla americká herečka, zpěvačka, režisérka a producentka Diane Keaton k vidění s blond hřívou. Ale tomu odzvonilo! Vyměnila ji za přirozenější odstín v barvě pepře a soli, který jí velice sluší a podtrhuje její osobnost. Nebo snad máte jiný názor?

Zdroje: www.insider.com, www.wikipedia.orgSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Bramborové krokety se sýrem

(7 hlasů)

Zeleninové kari

(3 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dotahujte do konce vše, co začnete – a to jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Nezačínejte rozhovor, který nebudete schopni uzavřít, nejděte do sporu, pokud už je předem jasné, že jej nevyřešíte. Přiděláte si tím totiž spoustu starostí navíc &n... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 13.8.
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 13.8.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat