Muži, kteří jedí hodně zeleniny a ovoce nám nejvíc voní

Vegetariáni a vegani voní jako kytičky. S tímto tvrzením přišli odborníci ze Sydney, když zjistili, že muži konzumující ve velké míře zeleninu a ovoce voní ženám nejpříjemněji. Ovšem ani masožrouti si nemusejí stýskat. Jsou totiž v atraktivitě svého potu na druhém místě. Vůbec nejhorší pach potu způsobuje vysoká konzumace sacharidů, především těstovin a chleba.

„Muži konzumující veliké množství zeleniny a ovoce každý den mají nejpřitažlivější pach pro ženy, ty hodnotí pot takového muže jako květinový a nasládlý,“ tvrdí autoři z Macquarieovy univerzity v Sydney.

Na druhém místě s nasládlým potem jsou muži, kteří jedí krom zeleniny a ovoce také maso, vajíčka a tofu.

„Ale ti jedinci, kteří konzumují velké množství těstovin, chleba a jiných sacharidů mají nejméně příjemný tělesný pach,“ tvrdí doktor Ian Stephen ze Sydney.

Jeho tým sebral pot třiačtyřiceti mužů stravujících se podle různých systémů. Ženy dostaly bílé tričko, které dotyční mužové nosili. A měly určit, které z nich voní nejpříjemněji. Nejvíce bodů dostali pánové, kteří jedli hlavně zeleninu a ovoce a minimum sacharidů.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli jste poslední týdny neměli v práci tak úplně nadosah úspěch, po němž už dlouho toužíte, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

53 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
136 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat