Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejhorší filmy všech dob. Je mezi nimi váš oblíbený?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

15.09.2018 | Zajímavosti

Natočit skvělý trhák vyžaduje nejen spoustu peněz, ale také talentu a kvalitní herce. Ne vždy se podaří, aby se sešly všechny tyto faktory na jednom „placu“ a podle toho pak celý film vypadá. Které filmy jsou podle diváků nejšílenějšími propadáky v dějinách lidstva?

Titanic II

O sto let později od katastrofy Titanicu č. 1, vyplouvá do vod Tichého oceánu jeho kopie č. 2. Až neuvěřitelná shoda náhod vykreslí novému nástupci stejný osud jako jeho předchůdci. K čemu bylo nutné investovat miliony do natočení prakticky stejného filmu, opravdu netušíme.

Evoluce

David Duchovny a Julianne Moore bojují proti rychle se rozmnožujícím mimozemšťanům, kteří se vylíhli z meteoritu, který dopadl na zem. Po veškeré snaze zlikvidovat vesmírnou havěť za pomoci armády, se uchylují k zoufalým snahám, které k překvapení všech zabírají. Mimozemšťany se jim podaří vyhubit pomocí šamponu. Pokud film sponzoroval slavný výrobce kosmetiky, nutno podotknout, že to musela být opravdu drahá reklama.

Herkules 3D

Novodobý Herkules, toužící poznat opravdový svět, uprchne z Olympu a dostane se do americké Californie. Chodí do dnešní školy a v mezičase bojuje s Mardukem, aby uchránil čest svého otce. Neskutečná slátanina, která mnohdy nedává smysl, si na žebříčku oblíbenosti vysloužila pouhých 6 %. Ubohé.

České propadáky

Mezi nejméně oblíbené filmy české tvorby patří podle diváků rozhodně Byl jednou jeden polda III, Babovřesky, Sněženky a machři po 25 letech nebo také Choking Hazard, kde Dagmar Patrasová neváhá ochutnat lidský mozek, po okolí pobíhají zombie myslivci, zatímco v hotelu uprostřed lesů probíhá seminář o smyslu života.

Komáři, pavouci, mouchy… Nenávidění, ale užiteční. Víte p...

Hovězí hrudi na pivu

Hovězí hrudi na pivu

10 hlasů
4h a 0min 365 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí prsa s mandlemi

20 hlasů
40min 563kJ 140 Kč

Kuřecí plátky s mandlemi a šafránem.

Podzimní ovocný salát

17 hlasů
20min 706kJ 55 Kč

Salát z nektarinek a švestek.

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více