Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejhorší filmy všech dob. Je mezi nimi váš oblíbený?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

15. 9. 2018 | Zajímavosti

Natočit skvělý trhák vyžaduje nejen spoustu peněz, ale také talentu a kvalitní herce. Ne vždy se podaří, aby se sešly všechny tyto faktory na jednom „placu“ a podle toho pak celý film vypadá. Které filmy jsou podle diváků nejšílenějšími propadáky v dějinách lidstva?

Titanic II

O sto let později od katastrofy Titanicu č. 1, vyplouvá do vod Tichého oceánu jeho kopie č. 2. Až neuvěřitelná shoda náhod vykreslí novému nástupci stejný osud jako jeho předchůdci. K čemu bylo nutné investovat miliony do natočení prakticky stejného filmu, opravdu netušíme.

Evoluce

David Duchovny a Julianne Moore bojují proti rychle se rozmnožujícím mimozemšťanům, kteří se vylíhli z meteoritu, který dopadl na zem. Po veškeré snaze zlikvidovat vesmírnou havěť za pomoci armády, se uchylují k zoufalým snahám, které k překvapení všech zabírají. Mimozemšťany se jim podaří vyhubit pomocí šamponu. Pokud film sponzoroval slavný výrobce kosmetiky, nutno podotknout, že to musela být opravdu drahá reklama.

Herkules 3D

Novodobý Herkules, toužící poznat opravdový svět, uprchne z Olympu a dostane se do americké Californie. Chodí do dnešní školy a v mezičase bojuje s Mardukem, aby uchránil čest svého otce. Neskutečná slátanina, která mnohdy nedává smysl, si na žebříčku oblíbenosti vysloužila pouhých 6 %. Ubohé.

České propadáky

Mezi nejméně oblíbené filmy české tvorby patří podle diváků rozhodně Byl jednou jeden polda III, Babovřesky, Sněženky a machři po 25 letech nebo také Choking Hazard, kde Dagmar Patrasová neváhá ochutnat lidský mozek, po okolí pobíhají zombie myslivci, zatímco v hotelu uprostřed lesů probíhá seminář o smyslu života.

Věřící lidé nejsou zdravější, ale jsou šťastnější

Hovězí vývar s jablky

Hovězí vývar s jablky

9 hlasů
1h a 15min 243 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Baklažány se smetanou

9 hlasů
40min 607kJ 65 Kč

Recept na jednoduchý levný zeleninový oběd

Rychlá sýrová polévka

14 hlasů
40min 238kJ 70 Kč

Polévka se dvěma druhy sýra.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více