Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pozvaní na svatbu: Potěšte novomanžele něčím originálním

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

16. 7. 2019 | Zajímavosti

Léto je obdobím svateb, a pokud nevěsta s ženichem nemají konkrétní požadavky, bývá zvykem darovat něco „do začátku“, což nejčastěji bývá něco do domácnosti. Jenže pak není výjimkou, že se novomanželům sejdou některé věci i několikrát. Zkuste zabrousit do jiného oddělení a obdarujte ženicha s nevěstou něčím originálním.

Svatební video

Jestliže chcete novomanžele skutečně potěšit, požádejte všechny hosty, rodinu i vzdálenější přátele, aby pro ženicha s nevěstou natočili krátký vzkaz, ve kterém jim vzkážou, proč je mají rádi, čeho si na nich váží a vysloví své gratulace. Videa poté sestříhejte do jedné delší kompilace, vypalte na disk a věnujte v nějaké pěkné dárkové krabičce. Jakmile uvidí kolik lidí v jejich okolí je má skutečně rádo, jedno oko nezůstane suché.

Cestovní deník

Dalším ze seznamu originálních dárků je cestovní deník. Kupte prázdný sešit s tvrdými deskami, na jednotlivé stránky napište názvy zemí nebo měst, několik důležitých informací ke každému z nich, pod ně vlepte fotografii daného místa a přiložte bankovku odpovídající měny. Zbylé stránky nechte volné, aby si do nich manželé mohli doplnit vlastní záznamy z dalších cest. Je to zároveň i jedna z možností, jak vkusně a originálně věnovat peníze.

Strom

Mají-li novomanželé zahradu, ale snad i pokud ji nemají, věnujte jim strom. Společně ho zasadí třeba v parku nebo blízkém lese, budou o něj pečovat a sledovat jak roste, přičemž on bude symbolizovat jejich manželství a navždy jim zůstane ke krásné připomínce jejich slavného dne. Jestliže půjde o strom do zahrady, vybírejte raději ty ovocné. Užitek z nich budou mít do budoucna i ratolesti.

Přátelská kuchařka

Kuchařka není příliš originální, ale pokud jde o kuchařku přátelskou, tak se situace výrazně mění. Podobně, jako v případě cestovního deníku, zakupte sešit s tvrdými deskami a poproste všechny kamarády a rodinu, aby do něj vepsaly své nejoblíbenější recepty. Ke každému z nich přidejte fotografii autora a nechte je připsat pár slov jako věnování. Je to vcelku praktická forma dospěláckého památníku.

Na řekách máme až příliš sebevědomí aneb Jak bezpečně dop...

Filé na zelenině

Filé na zelenině

11 hlasů
60min 361 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rizoto s petrželkou

6 hlasů
40min 491kJ 70 Kč

Jednoduché, chutné rizoto.

Rychlé chilli s mletého masa

12 hlasů
45min 779kJ 145 Kč

Pikantní mleté maso se zeleninou.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více