Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhněte se vánočnímu šílenství a nakupte všechny dárky z pohodlí domova

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

05.12.2019 | Zajímavosti

Vánoce se nebezpečně blíží, a tak je chtě nechtě potřeba začít přemýšlet nad nákupem vánočních dárků. Ukazuje se totiž, že jejich pozdní shánění je jednou z příčin předvánočního stresu, a tak zkuste letos na celý sváteční shon vyzrát a pořídit všechno s předstihem. Že ale nevíte, co svým blízkým pod stromeček pořídit? Máme pro vás pár nápadů.

Dobrý skutek

První tip na vánoční dárek se může zdát být poněkud netradiční a možná je určen hlavně lidem, kteří si nepotrpí na hmotné dary. Na druhou stranu se jedná o dárek originální a vás i obdarovaného může posléze hřát pocit z toho, že jste se snažili udělat z tohoto světa lepší místo. Navštivte stránky českých charitativních organizací, které nabízí možnost poslat do zemí třetího světa peníze na velmi specifickou věc, například na zvířata sloužící k obživě celé vesnice či na vybavení do škol. Po zaplacení obdržíte voucher se jménem obdarovaného, který je zároveň uveden i jako dárce.

Kurzy

Výjimečným vánočním dárkem jsou i nejrůznější kurzy a workshopy, jejichž cenová relace většinou není nejnižší. Zajímá-li se tak váš blízký o nějakou činnost či nedávno začal s velmi specifickým koníčkem, jistě mu tímto krokem uděláte radost. Pozor však na kurzy, jejichž harmonogram je pevně daný. V takových případech se ujistěte, že má obdarovaný v dané dny a hodiny opravdu čas.

Oblečení a doplňky

Oblečení a nejrůznější doplňky jsou nestárnoucí klasikou, která nikdy neomrzí. Pokud však budete kupovat oblečení, je lepší mít k dispozici starý kus oděvu, který obdarovanému padne a podle kterého trefíte velikost. Konkrétní věc poté vybírejte na prověřených e-shopech.

Knihy

Online v dnešní době nakoupíte i prakticky veškeré knihy, a to jak ty nově vycházející, tak nejrůznější stará a cenná vydání. Prozkoumejte knižní novinky či nabídky nejrůznějších knihkupectví a vyřešte vánoční dárky během pár minut. Velké knižní řetězce zároveň při nákupu online nabízí i slevu, a tak vás nákup vyjde lépe, než kdybyste se do obchodu vydali osobně.

Kosmetika

Kosmetikou nic nezkazíte ani u dam, ani u pánů a budete-li vybírat pečlivě, dotyčnému pravděpodobně uděláte opravdu radost. Je jen na vás, co zvolíte, avšak velké oblibě se těší nejrůznější kosmetické sety či samozřejmě parfémy. U nich však doporučujeme nevybírat takové, které ještě nebyly obdarovaným vyzkoušeny. Držte se raději vůně, kterou dotyčný používá a prodlužte mu tímto dárkem dobu, než bude muset obnovit zásoby. 

Každý se v zrcadle automaticky nepozná

Mletý řízek se sýrem

Mletý řízek se sýrem

26 hlasů
40min 929 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Poctivá moravská zelňačka

10 hlasů
1h a 50min 640kJ 130 Kč

Česká klasika, kterou snad každý uvítá.

Kuřecí vývar s parmazánem

9 hlasů
30min 401kJ 75 Kč

Rychlá, jednoduchá polévka s těstovinovou rýží a parmazán...

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více