Neskutečný úlet: Tyhle střevíčky vyjdou na dva miliony! Chtěla byste je?

Zřejmě nejdražšími botami na světě jsou střevíce s jehlovými podpatky vyrobené v anglickém House of Borgezie. Jsou totiž celé z platinového kovu a vyjdou zájemce na sedmdesát tisíc liber. Muž, jenž by k Vánocům chtěl udělat radost své partnerce, by za ně musel utratit v přepočtu 2,1 milionu korun.

Podle mluvčího společnosti House of Borgezie trvala výroba platinových střevíců celé čtyři roky. Christopher Shellis přiznává, že vzácný a svými vlastnostmi unikátní kov nebylo vůbec snadné tvarovat. Práce za extrémně vysokých teplot tak představovala doslova kokosový ořech.

„Díky důmyslnému a patentovanému designu, mohou být podpatek a podrážka toho sandálu snadno a rychle nahrazeny během minuty samotným majitelem. Tento prvek činí ze sandálu na věky trvanlivou obuv, tedy s věčnou a nikdy nekončící zárukou,“ uvedl Shellis.

Pár platinových střevíců nese název Cleopatra. Podobná obuv z bílého či žlutého zlata pak stojí šedesát tisíc liber – asi 1,8 milionu korun.







Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může přinést nové příležitosti pro posílení vašich partnerských vztahů. Pokud jste ve vztahu, očekávejte, že komunikace s partnerem bude jasnější a plná nových vhledů. Single Berani by se měli mít na pozoru, protože kolem se může objevit... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat