Sen každé ženy: Staňte se návrhářkou vlastního oblečení!

Americká společnost Bombsheller nabízí zákazníkům možnost navrhovat si vlastní oblečení. S designem jim pomůže webová stránka společnosti, na níž klient po vytvoření návrhu zaplatí patřičnou částku. A pak už čeká, až mu jeho navržené a objednané oblečení přijde poštou.

S nápadem přišel počítačový expert Pablos Holman, jenž věří, že se díky němu změní v milionáře ze světa módy. „Bude to první programovatelná továrna na oblečení,“ uvedl Holman v rozhovoru pro deník The Independent.

Zatím je však možné navrhovat pouze legíny – velikost, délku nohavic a potisk. Po zaplacení asi dvanácti set korun je firma doručí kamkoli na světě.

Módní cyklus je dnes příliš zdlouhavý a omezuje tvořivost, trvá to celé měsíce od návrhu k finálnímu produktu,“ míní Holman.







Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, tento týden bude pro vás plný aktivit a nových příležitostí. Vaše energie bude na vrcholu a budete mít chuť pustit se do nových projektů. Nezapomeňte však svou energii dobře rozvrhnout, abyste se zbytečně nevyčerpali.V pracovním životě se mohou objevit zaj&iacut... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat