Komentáře k článku

jindrovajitka@uklidpresto.cz 13.08.2020

Česnek se uskladňuje nejlépe a nejdéle daný do sklenice nebo vázy tak abychom mu nechali část stonku a pak naskládali tím stonkem dolů do sklenice. Takto vydrží česnek do další sklizně.

BÁRA jindrovajitka@uklidpresto.cz 13.08.2020

Přesně tak to děláme hodně ,hodně let a je to nejlepší uskladnění co známe a opravdu vydrží do další sklizně ,prostě jedinečný.

Ardnij jindrovajitka@uklidpresto.cz 13.08.2020

Prosím o přesnější popis skladování "do sklenice", určitě to zajímá víc lidí... Tzn., že do sklenice dáte celé palice kořínkem nahoru? A nakonec tu sklenici uzavřete, nebo necháte otevřenou? A v jakém prostředí tu sklenici s česnekem máte-v chladu a tmě, nebo je to jedno? Předem dík za odpověď, můžete odpovědět zde, nebo lépe na: panek.jindrich@seznam.cz

Radimes 13.08.2020

Oloupaný česnek se dá i zamrazit a vydrží tak i jeho síla. Zkuste to!

Zlata Radimes 13.08.2020

Taky ho mrazíme a je stále při ruce

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat