Komentáře k článku

Siraellen 13.08.2022

pouze do kávy

Jana Jiráková 10.08.2022

strašné kraviny, tenhle článek- např. že se v žaludku může mléko změnit na sýr - to nastane v každém případě vlivem kys. chlorovodíkové, kterou máme v žaludku, a nemusíme konzumovat citrusy spolu s mlékem další z článku, kde autor, který asi nechodil do školy, protože prezentuje totální nesmysl a na něm vystaví článek, aniž by o problému cokoliv věděl, natož mu rozuměl..

Míra 08.08.2022

Hned první tři slova jsou blbost (mlékem zapít banány) viz banánový koktejl. Jako malý kluk jsem si dal párek a zapil to mlékem. Maminka, zdravotní sestra byla z toho v šoku, ale přežil jsem to bez újmy na zdraví. Dnes si k tomu párku dám radši pivo. Hezký den.

Alena 08.08.2022

Bananovy koktejl se dela bezne, takze clanek neuznavam

Milada schmiedova 08.08.2022

Kakao,s jahodami ,maliny nebo samotne ale prave kravske kupuji

Jitka Babková 08.08.2022

Do kávy,mixuji s banány,s jahodami

Jitka 08.08.2022

Výjimečně ho dám do kávy a dělám si koktejl s jahody.

Zora 07.08.2022

A co milkshake ????

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat