Dětský pudr dobře poslouží i dospělým

Kdo říká, že dětský pudr je jenom pro kojence a batolata? Spolehlivě ovoní také boty, odstraní mastnotu z oblečení a ještě prodlouží řasy!

Kůže našich nejmenších je velice citlivá a vyžaduje zvláštní péči. A to je přesně úkol pro dětský pudr! Ten zanechává jejich pokožku hebkou, suchou a zdravou, proto bývá první volbou starostlivých rodičů. Vlastně, nejen těch. Tento voňavý prášek je totiž nedocenitelným pomocníkem každé domácnosti! O těchto využitích už jste slyšeli?

Umyté vlasy za pár minut

Suchý šampon patří mezi oblíbené produkty vlasové kosmetiky. A důvod je zřejmý. Stačí ho nastříkat ke kořínkům a důkladně vyčesat, což hřívu zbaví mastnoty i nečistot. Kdo nemá čas na klasické mytí, ten si ho nemůže vynachválit! Jenže stejně, dost možná i lépe, funguje také dětský pudr, jehož složení naprosto vylučuje přítomnost chemických složek. Brunetky do něj při aplikaci mohou přidat trochu kakaového prášku, zrzky zase skořici. Mimochodem, lze s ním nasucho vyčistit i srst čtyřnohých mazlíčků, kterým vana či sprcha způsobuje nemalé trauma.

Záchrana oblečení, na němž ulpěla mastnota

Mastné skvrny se z oblečení dostávají jen horko těžko. To ale pořád ještě neznamená, že své oblíbené tričko nutně musíte vyhodit. Zasažené místo ošetřete jmenovaným práškem, nechte ho chvíli působit a poté proveďte obvyklý prací cyklus. Tahle záchranná akce má ve většině případů šťastný konec. 

Řasy jako z reklamy

Nedávno zakoupená řasenka slibující objem i prodloužení řas vás zklamala na celé čáře? Stane se. Než ji příště zase použijete, na řasy si nejprve naneste malé množství dětského pudru, díky kterému bude váš pohled uhrančivější než kdy dřív!

Stop pocení nohou

Potí se vám nohy, čemuž bohužel odpovídá i nepříjemný zápach? Ano, jde o běžný problém tolik typický pro zimu a nošení uzavřených bot. Pokud si zmíněným sypkým pomocníkem ale promasírujete chodidla i prsty, nadměrnému pocení šikovně předejdete. A když už ho budete mít v ruce, nezapomeňte trochu „poslat“ i do špičky každé boty. Lepší deodorant nenajdete!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
16:53

Cvičení na ruce a záda s pomůckama

Cvičení na ruce a záda s pomůckama
14:33

HIIT training

HIIT training
08:50

Protažení na nohy

Protažení na nohy

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat