Cvičení z domu se hravě vyrovná tomu v posilovně

Ani jedno, ani druhé není tou správnou volbou. Správnou volbou je samozřejmě to, co vám vyhovuje nejlépe. Aktuálně si tedy do posilovny zajít nemůžeme a já pevně věřím, že se to brzy změní, ale i tak si stojím za názorem, že přece jen to domácí cvičení má více superlativ, než cvičení v posilovně. Pokud tedy váháš, tak si přečti tento článek a já doufám, že ti pomůže se rozhodnout pro domácí cvičení!

A nezapomeň hned vyzkoušet některý trénink z online posilovny, stačí když si vybereš jedno z videí (nebo třeba i více), oblečeš se do sportovního oblečení a hurá na trénink – to nejlepší na tom je, že nad tím nemusíš vůbec přemýšlet, protože trénink už máš dopředu sestavený!

Výhody cvičení doma

Čas 

Už žádné přesouvání a hledání parkovacího místa! Prostě se jen převlečte do oblečení na cvičení, vytáhněte podložku, popř. nějaké expandery a odporové gumy a je to, můžete začít. A pokud se vám nechce přemýšlet jak si sestavit trénink, nebo to ani neumíte, vyberte si jedno z mých videí v mé virtuální posilovně a pojďte makat.

Peníze

Už nebudete muset platit členství a zavazovat se, nedejbože na rok, že členství budete platit, také ušetříte peníze za cestu, za parkování a třeba i za vodu, nebo a proteinovou tyčinku, kterou si někdy v posilovně koupíte, protože vás tam na ní láká nekonečně mnoho reklam.

Ve zdravém těle, zdraví duch

Cvičení s vlastí váhou je mnohem zdravější a hlavně efektivnější než zvedání těžkých činek, také se po něm nebudete cítit tolik vyčerpaní, naopak vás nabije dobrou náladou, nebudete po cvičení s vlastním tělem tolik unavení, a navíc pravděpodobně zapojíte lépe STŘED těla, než u těžkého tréninku.

Dámy...

A speciálně pro dámy, spousta z nás to dělá, prostě než jdeme cvičit, upravíme se, některé z nás se i nalíčí, kupujeme si pořád nějaké sexy fitness oblečky a až pak se vypravíme do posilovny. V případě domácího cvičení se můžeme z bavit i tohoto břímě – neustále se snažit vypadat skvěle. Nahoďte doma drdol a neřeš… Děláš to přece pro sebe!

Nevýhody cvičení doma

Nevýhody vidím dvě a upřímně vlastně ani nevím, zda se tomu dá tak říkat.

Nevýhodu zde vidím v omezenějším počtu cviků, protože pokud si nenakoupíte činky, odporové gumy a jiné fitness pomůcky, pravděpodobně si cvičení s expandérem nezacvičíte, ale myslím si, že to lze zvládnout i bez toho, navíc to dnes koupíte snadno na internetu za pár korun.

Pokud rádi navazujete kontakty, tak doma v obýváku pravděpodobně nikoho nepotkáte.

Za mě je cvičení doma tou lepší volbou a to jistě v mnoha ohledech.
Jsem jednoznačně v týmu CVIČÍM DOMA! #zdravesesabcou


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat