Každý běžec ocení vychytané doplňky

Už máte potítko s kapsou i vlastním potiskem? Nebo parádní opasek, do něhož se dají rozprostřít všechny nezbytnosti, a to včetně telefonu? Vhod by vám mohla přijít i speciální sportovní rouška s vyměnitelným filtrem!

Už nějaký ten pátek běháte a s největší pravděpodobností je to sport, který vám zůstane už navždy? Udělejte z každého tréninku ještě větší potěšení! S těmito stylovými doplňky se spalují kalorie jedna báseň.

Opasek na všechno potřebné

Klíče od bytu, telefon nebo menší láhev s vodou. Kam s tím, aby to nepřekáželo, nerozptylovalo a nenarušovalo výkon? Tuto otázku si kladou všichni, kteří odmítají běhat s plnými kapsami i pocitem, že tyto nezbytné maličkosti mohou ztratit za první zatáčkou. Řešení? Tím je nastavitelný opasek, který umožňuje pohodlný přenos všeho, co při tréninku potřebujete. Většina těchto „ledvinek“ je vyrobena z voděodolného materiálu, a dokonce odvádí pot. Uplatnění nalézají nejen při rýsování křivek, ale i výletech do přírody, jde tedy o skvělou investici.

Sportovní rouška s vyměnitelným filtrem

Pandemii koronaviru jsme chtě nechtě museli přizpůsobit práci, soukromý život i pohybové aktivity, bohužel. Naštěstí výrobci ochranných pomůcek myslí na všechno a vyvinuli speciální roušku, která nositele chrání před smogem, prachem, alergeny i viry, jež se šíří kapénkovým přenosem. Tento certifikovaný prostředek je vybaven ventily usnadňujícími výdech i vyměnitelným flitrem s vrstvou aktivního uhlí. Po jeho vyjmutí ho lze prát v pračce, a to na 30 stupňů. O údržbu se tedy obávat nemusíte.

Potítko s kapsou? To musíte mít

Patříte-li mezi alergiky nebo jedince s chronickou rýmou, pak vás asi při běhu sem tam nepříjemně překvapí nejen píchání v boku, ale i ucpaný nos. Je jasné, že bez kapesníku se jen stěží obejdete! Stále při ruce, a to doslova, ho můžete mít díky šikovnému potítku s integrovanou kapsou. Budete-li ho objednávat na internetu, lze si na něj vymyslet i vlastní potisk, což je příjemné plus. Ona taková motivační hláška svede divy a dodá sílu i na ten poslední těžký kilometr…


Celkem 1 komentářů

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Přestaňte se vyhýbat plánování vlastní budoucnosti! Tento týden bude pro přemýšlení o tom, kam vlastně směřujete (a kam byste směřovat chtěli), naprosto ideální. Budete mít dostatek prostoru i času, abyste si urovnali myšlenky a touhy, abyste zhodnotili vše, čeho jste zatím dosáhli a čeho ještě dosáhnout můžete. Nestanovujte si žádné limity, dov... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:11
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat