Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

23. 08. 2015 | Hypotéka

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Tereza 10.11.2015

Tak tomu verim, alespon u te firmy jrd.cz tomu tak urcite bude

Marina B 06.11.2015

Stoji zato bydlet v takovem bytecku, to co se usetri za rok je uzasny. Vite tak kolik se da usetrit? Nekde jsem cetla ze je to az okolo 10tisic za rok a to je uz krasny

Tereza 25.10.2015

Tak to je dobrý nápad :-)

Jana 15.10.2015

Znam znam, taky premyslime za za nima zavitame aby jsme se vice dozvedeli o bytech co stavi

Tereza 06.10.2015

A firmu jrd.cz znate?Hodne se zabyva pasivnimi domky

Kaculina 26.09.2015

To zni dobre, dneska je hrozny problem sehnat dobrou stavebni firmu. Kolegyne v praci je zrovna uplne nestastna, ze nemuze nikoho spolehliveho na stavbu domu sehnat.

VendaHorackova 23.09.2015

Nabízejí teď 30% slevu pro prvních 150 zákazníků, ale moc jsem se o to zatím nezajímala, takže vůbec nevím, jaké jdou podmínky pro získání a na co přesně se to vztahuje. Ale každá sleva by byla fajn:-)

Olalala 22.09.2015

Ahoj, my jsme s domy oldar minuly rok staveli. Drevostavbu. A nemuzeme si stezovat. Ano, je to nizkoenergeticky dum a uz to, ze poskytuji 30letou zaruku, samo mluvi o tom, ze stavba je kvalitni. A jaka ma byt ta vyhodna nabidka?

Simona 21.09.2015

No a ty Domy Oldar - taky dělají nízkoenergetické domy? Nás teda čeká stavba nejdřív tak za dva roky, ale aspoň zjistím, co a jak:-)

VendaHorackova 20.09.2015

Dobrý den, my jsme taky začali uvažovat o stavbě domečku a narazili jsme na Domy Oldar, dokonce mají teď i nějakou výhodnou nabídku, akorát já bych potřebovala sehnat nějaká doporučení, než se pro ně definitivně rozhodneme. Předem díky!

Zuzinulka 19.09.2015

No ta firma vypada vazne dobre, diky za tip, mas s nimi sama nejake zkusenosti?

Karla 25.08.2015

Me to prijde taky jako dobry napad, hlavne jejich reseni s nizkymi naklady na bydleni, na netu mi casto naskakuje reklama firmy jrd.cz co se tim zabyva


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat