Diskuse na téma Hot yoga

10. 10. 2015 | Kultura koníčky

Ahoj holčiny , máte některá zkušenosti s touto yogou ? u nás se ted o tom dost mluví a já nechci být pozadu .. Jaké máte zkušenosti ? Líbí se vám ? přináší vám to něco ? jste spokojené ? kam chodíte? Já vím, moc otázek :-D Děkuji za odpověď

Alizee 29.05.2023

Já chodím v Brně na power jógu a to mě hodně baví, navíc se mi krásně zformovala postava. Ono záleží hodně taky na lektorovi, byla jsem dřív i na jiných lekcích a to mě tolik nebavilo ale tady co teď chodím je to fakt super :-)

sedmina 23.03.2016

Taky mám kladné zkušenosti se studiem hotyoga42.cz jen je problém že jsem z Moravy a studio je v Praze, takže je to spíš moje odměna při pracovních cestách. Holky v čem cvičíte ? máte na cvičení legíny nebo sportovní nějaké ''tepláky'' nebo co ? Díky za odpověd :)

Milouška 17.10.2015

já jsem nad míru spokojená ! personál úžasný a profesionální. krom toho ta atmosféra je parádní odcházím z centra vždy jako vyměněná, doplněná energií a dobrou náladou ..

Kvetuska99 Milouška 19.10.2015

A jak probíhá to cvičená ? je to v něčem zvláštní nebo něco čemu se budu divit ? nikdy jsem na takovém cvičení nebyla

Milouška Kvetuska99 21.10.2015

prostuduj si to tu - http://www.hotyoga42.cz/hot_yoga_42.html mají tam všechno pěkně vyjasněné. ta společnost je fakt parádní, já jsem tak z toho nadšená a nabitá energií že ji mám na rozdávání

Kvetuska99 15.10.2015

To nemám ani moc daleko, a jako personál v pohodě ? nejsou to nějaké nafrněné dvacetileté žáby ?;*(

Milouška 11.10.2015

Chodím do Prahy a je to můj relax , moje odpočinutí, moje chvilka pro mě. jestli ti není líto času, vyzkoušej to, mnohokrát se ti to oplatí, já se cítím daleko líp a moje tělo také Ještě když yogu sladíte s jídlem a nějakou třeba očistou tak poznáte že ten život je úplně o nečem jiném, že to jde i líp než jen tou nezdravou cestou , kdy se člověk trápí a nejí za mě paráda :-)

Kvetuska99 Milouška 12.10.2015

A kam přesně chodíte ? já bych to chtěla zkusit jenom bych o tom potřebovala zatím získat co nejvíc informací abych věděla do čeho jdu :-D

Milouška Kvetuska99 14.10.2015

konkrétně sem : www.hotyoga42.cz jako oni vám tam všechno vysvětlí a budou k vám přistupovat pomaleji a pečlivěji . taky jsem tam došla jako neznalec a zamilovala jsem se do toho..<3

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat