Diskuse na téma Kam na rodinný víkend?

Máte tip, kam vyrazit na rodinný výlet na víkend? Podělte se o něj s ostatními :)

Tana 18.12.2023

V Harfě je to super, taky tam s dětma chodíme a vždycky si to užijeme :)

MajdaaD 26.12.2023

Parádní je to taky v Galaxii barev, je to krásný zážitek a dcera z toho byla úplně paf :) navíc jsem se automaticky zařadili do soutěže o Ferarri :-)

Terka K. MajdaaD 27.01.2024

Nám se tam taky moc líbilo, už máme obrazy co si tam děti vytvořily pověšené v jídelně :-)

Nela11 MajdaaD 21.02.2024

Taky jsme tam zrovna teď o víkendu byli a fakt to stálo za to. Ta soutěž o Ferarri prý bude už 21.3. končit tak super, že jsme to ještě stihli :-)

Klára MajdaaD 01.05.2024

My jsme tam teď byli sportovat s Patem a Matem a mají tam i kreativní kroužky pro děti. Mám ráda i ty obchody co tam jsou, je to moje oblíbené místo :)

NELA 21.02.2024

Maminky a co máte vždycky po ruce na taková ta drobná poranění? Doporučte prosím něco co se vám osvědčilo, díky moc

anastaziaa NELA 25.02.2024

Mně v lékárně doporučili tuhle pryskyřicovou mastičku https://www.lekarna.cz/repolar-abilar-10-pryskyricova-mast-pro-osetreni-ran-20ml/ a nedám na ni dopustit, beru ji všude s sebou, opravdu se po ní všechno moc hezky hojí :)

Kristynka88 01.05.2024

Vybíráme pro děti na zahradu trampolínu a nějaké malé hřiště, líbí se nám nabídka firmy Marimex. Neobjednával jste od nich někdo?

Šárka Kov Kristynka88 14.05.2024

Taky chceme na léto pořídit...ta jejich nabídka zrovna vypadá hodně dobře, tak jestli se najde někdo kdo má osobní zkušenost tak za nás bude jasno :)

KAMILA 18.05.2024

Vybírám pro děti nějaké zdravé lahve na pití, můžete poradit jaké jste vybrali?

Micha-ella KAMILA včera 17:39

My jsme vybrali tady https://baagl.cz/collections/lahve-na-piti mají zdravotně nezávadné lahve v moc hezkých designech, můžeš do nich dát i teplé :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat