Diskuse na téma Školní poznámky

20. 04. 2011 | Školák

Byla jste ve škole šprtka nebo spíše pěkný číslo? A dostala jste někdy poznámku? A jaké znáte nejvtipnější poznámky ze žákovských knížek :) Zavzpomínejte s námi.

havrix 20.04.2011

ja byla uplny andelicek,ale bohuzel na znamkach se to stejne neprojevilo...ale pamtuji si, ze v prvni nebo druhe tride jsme meli tabuli s cernymi puntiky a jeden byl i u meho jmena... to byla ostuda *3**3**3*

Magdaléna K. 20.04.2011

Ja som bola skôr také snaživé dieťa, rada som sa učila a ešte radšej počúvala :-) ale dostala som aj poznámku *3* a to že som si zabudla zošiť a domácou úlohou ;*( a keď skončila hodina som sa poriadne pohrabala v tým veľkých školských taškách a našla som aj zošiť a úlohou :-D:-D:-D

Terka 20.04.2011

Já mám z 5. třídy poznámku od učitelky angličtiny: "Za zády se mi směje do očí"

Sisa 20.04.2011

Na základke som sa výborne učila, ale bola som vždy ukecaná:-P a preto som mala často poznámky typu: Žiačka neustále na hodinách vyrušuje.:-O*1*:-) Učivo som zvládala ľavou zadnou a tak som sa v škole nudila, hlavne v prvej triede, keďže som čítala a písala už od 5 rokov*3*

susanap 20.04.2011

na zakladke som vzorna ziacka urcite nebola ale poznamky sa mi nejako vyhybali. Pametam sa len na jednu a to doteraz mam s tym problem. Asi znela takto: ziacka odmietla ostrenie u zubara a usla ;*(

ema 20.04.2011

Já byla na základce i gymplu pěkný sígr se samýma čtyřkama a teď mi leží v šuplíku červený diplom <3<3 Buď narostl mozek, nebo na gymplu neměli pochopení pro genialu mého ducha *4**4*

glumik 20.04.2011

Tak ja som bola do piatej triedy taký maskot triedy. Vždy keď sa niečo vyparatilo tak bola prvá otázka: A Lucka tam bola tiež? Ale poznámky som moc do žiackej nedostávala, lebo naša triedna bývala pod nami a tak každý deň chodila priamo za našimi s perlami, čo som zase urobila. Ale predsa len jednu som mala a to : "Vaša dcéra rozbila desiatou okno. Prosím dávať jej na desiatu čerstvé pečivo. "

pidulka 20.04.2011

U mě to bylo jak na houpačce. Nejprve vzorná, pak číslo, které chodilo i za školu. Jednou mě třídní načapala i opilou, ale to bylo o víkendu. A co se týče poznámek??? Když mi pak doktor napsal omluvenku, pokousána krokodýlem. To pak byla poznámka. Rodiče si docela početli a museli i na kobereček. Pak jsme změnila školu a byla jsem opět vzorná a odmaturovala s vyznamenáním.

Přidávám i vlastní poznámku ze žákájdy*4* Paní učitelka v 1. třídě mamince napsala, že jsem hyperaktivní a že by mě měli zapsat do zájmových kroužků... Tak jí maminka vypsala, kam všude od pondělí do pátku chodím (gymnastika, kytara, zpěv, dramatický kroužek...) a zda má tedy dojem, že to stačí *4**4*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat