Diskuse na téma Aktovka do první třídy

12. 11. 2019 | Školák

Zdravím, chtěla bych dceři koupit aktovku do školy jako dárek k Vánocům, příští rok půjde do první třídy, máte tip, jakou vybrat?

Míša V. 25.03.2020

Důležité hlavně je aby měla aktovka ergonomická záda.

Lexi 01.07.2020

Čau, my doma aktovku vybírali opravdu dlouho a hodně jsme koukali taky na ergo záda a váhu aktovky, prostor a uspořádání v ní.

Natka 23.06.2021

Nevíte jestli mají všechny ty značky ergonomická záda ?

Jarka Natka 27.06.2021

Na to si dej pozor, bohužel to všichni nemají :/.

Viky 08.10.2022

Kamarádka mě doporučila https://wwwpromaledobrodruhy.cz Syn si u nich vybral super batoh.

Valerie 14.10.2022

Moc se mi líbí i jejich outdoorové oblečení aby byly děti i při nepřízni počasí spokojené a netrpěli zimou nebo horkem. Co je pro mě hlavní na jednom místě najdu v podstatě komplet výbavu.

Brigita 18.10.2022

Nedávno jsem u nich dokupovala synovi oblečení do lesní školky. Pro mě je taky důležité, že se u nich dá dobře zaparkovat.

Zora 22.10.2022

Neznám je, nikdy jsem u nich nenakupovala, ale zaujalo mě, že mají kvalitní prodyšné oblečení, které vydrží dětem dvě sezony.

Kikinkadob 20.10.2023

Dobrý den, dcera nosí tuto. Už ji má více jak přes rok a letos zahajuje druhý rok nošení. https://baagl.cz/products/skolni-batoh-airy-rainbow-unicorn Je lehká, hezky sedí na záda, snadno jsem ji čistila.

Marika 27.12.2023

To vypadá dobře, sháním právě nějakou pro dceru v první třídě, ten co jsme koupili na začátku roku mi přijde hrozně těžký a tenhle vypadá moc fajn, díky za tip.

Tana Marika 25.03.2024

My jsme taky koupili batoh od Baagl a veliká spokojenost, kvalitní materiály, reflexní prvky, popruhy a moc hezké designy :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

197 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat