Diskuse na téma Darování vajíček

Zdravím, docela dost dlouho uvažuju nad tím, že bych zkusila darovat vajíčka. Akorát jsem slyšela, že je tam věková hranice. Nevíte jestli je všude stejná nebo na každé klinice jiná ?

Kosma 19.07.2023

Darovat vajíčka jsem se rozhodla asi před rokem. Říkala jsem si, že nějaké ženě třeba ty moje pomohou mít děti. :) Vybrala jsem kliniku Stellart u nás v Teplicích. Naprosto profesionální přísup, ochotný a milý personál. Bylo o mě královsky postaráno a pan doktor vše vysvětlit. Mohu jen doporučit.

Majka Kosma 25.07.2023

Zajímá mě jak se vajíčka odebírají? A ta věková hranice je jaká prosím? Jsou tam ještě nějaká kritéria?

Kosma Kosma 27.07.2023

Věková hranice je 33 let, kritéria je min středoškolské vzdělání a nemít v rodině dědičnou chorobu. Vajíčka se odebírají v celkové narkóze, ale zákrok trvá maximálně 15 minut. :) Jeslti se chceš dovědět víc o těch kritériích a samotném postupu tak tady https://www.stellart-clinic.cz/darcovsky-program/darovani-vajicek/. :) Není se určitě čeho bát, pokud vše splňuješ.:)

Lenka 26.02.2023

Tak já bohužel nemohu mít děti z vlastních vajíček, tak budeme muset na umělé oplodnění. Jdeme do toho www.ivf-zlin.cz.

Pavla 09.02.2023

Ano, dělají hodně věcí. Podívej se na to na jejich stránkách, mají to tam dobře popsané a vysvětlené.

Lenka 27.01.2023

Takže tam dělají umělé oplodnění i odběry vajíček, kdybychom nemohli mít z vlastních?

Pavla 24.01.2023

Byli jsme u www.ivf-zlin.cz, kde dělají také ty odběry vajíček.

Pavla 26.12.2022

Já třeba obdivuji každou, která se pro to rozhodne. Já jsem byla tady na umělém oplodnění.

Lenka Pavla 13.01.2023

Na jaké klinice jste byli? Já nad tím uvažuji, protože nám dlouho nejde otěhotnět.

Jarus 09.02.2022

No ať jsem procházela jakoukoliv diskuzi, tak hodně žen doporučuje právě tady tu co Pavla https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek takže dám na hodnocení a půjdu vajíčka darovat na tuto kliniku.

Pavla 25.01.2022

S tím musím souhlasit ... stačí když si projdeš diskuze tak zjistíš, která klinika je na tom nejlíp. Nejznámější a nejúspěšnější je klinika ivf ve Zlíně.

Andy 17.01.2022

Věková hranice je všude stejná. Nicméně bych kliniku vybírala podle jiných kritérií, nikoliv podle toho, jaká je u nich věková hranice ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat