Diskuse na téma Proměna

Zdravím všechny čtenářky ;-) Zajímá mě, jestli máte zkušenost s celkovou proměnou vzhledu. Změna účesu, líčení, oblečení. Děkuji za všechny odpovědi *1*

Dana 13.10.2015

Já jsem ted byla prekvapená z promeny mé kolegyně v práci. Byla na liftingových nitích na klinice Perfect Clinic v Brně, nečekala bych takový rozdíl. K tomu si koupila nový oblečení, který ji dělá moc pěknou postavu a všichni jsem na ni koukali, jak ji to sluší.

Marťa 07.05.2012

přesně tak *1*

Marťa 15.04.2012

No jasně. ;-) Právěže mi přijde, že se to přeneslo z televize do reality a začíná se to dělat i v různých studíích :-)

Magdis 13.04.2012

A to se dělá i někde jinde než v televizi nebo časáku? *4*A já myslela že jen tam. A kde se to dá udělat, v nějakém welnes nebo kde???

Dendy Magdis 21.04.2012

Taky přeji dobrý den, to víte že dělá. V poslední době se tato služba hodně rozmáhá. Jak psala Dendy, dělá se to ve image studiích nebo třeba kadeřnictvích kde jsou spojení s líčením atd.

Dendy Dendy 21.04.2012

Teda Mar´ta. Tu koukám zamyšleně na svůj profil, tak potom píšu blbosti. Pardon :-D :-D Sem já to ale trubka :-D

Stan Dendy 21.04.2012

:-D z toho si nic nedělejte, vždy nad něčím přemýšlím, a pak se píšu úplně všude :-D Hodně mě ale zaujalo jak tu povídáte o těch proměnách. Mě zajímalo, jestli se tam můžete i nafotit nebo vás jen ostříhají, namalují, řeknou co na sebe?

Dendy Stan 28.04.2012

Většinou se i fotí, ale pokud vyloženě nechcete, nikdo Vás do toho nutit nebude. Podle mě, by to ale byla škoda, nenechat si to i nafotit. Jinak jak říkáte, ostříhají vás, třeba i nabarví, namalují, oblečou, prostě full servis. ;-)

Marťa Dendy 07.05.2012

teda sem patří to přesně tak :-D

Dendy 13.04.2012

Dobrý den, s proměnou vizáže zkušenosti mám, i když ne osobní. Proměnu jsem dala darem mamince k padesátinám a musím říct že zlatéé ručičky kadeřnítů a stylistů udělaly své, omládla minimálně o deset let. Pokud nad něčím takovým uvažujete, doporučuji zkusit.

Marťa Dendy 15.04.2012

Vážně? To zní super. A nevzpomenete si, kde jste si maminku nechala proměnit? *1*

Dendy Marťa 21.04.2012

Dobrý den přeji, vzpomenu. Jen nevím jestli to nebudu mít daleko. Já i mamka bydlíme v Brně, takže v Brně, a to v salonu MIA. Nechci jim dělat nějakou reklamu, ale když jsem někde spokojená, ráda se tím pochlubím. ;-)

Marťa Dendy 07.05.2012

Já to mám taky tak. Ne že bych to do Brna měla přes celou republiku, ale úplně blízko to také nemám ;*( ale děkuji moc za doporušení!! :-)

Magdis Marťa 15.05.2012

Já to do Brna mám docela blízko a docela mě toto zaujalo, hlavně jako dárek. Můžete mi na ten salon MIA dát nějaký bližší kontakt?

Dendy Magdis 17.05.2012

Dobrý den, to určitě můžu. Napíšu Vám kontakt z vizitky: telefon je tam 722 277 411 a nebo se podívejte na www.salonmia.cz, tak určitě najdete víc informací i kontaktů :-) Jako dárek schvaluji, je to super překvapení :-)

Magdis Dendy 24.05.2012

Děkuji moc.

Magdis Magdis 24.05.2012

Musím Vám poděkovat ještě jednou. Dívám se na ten web, co jste mi poslala a mají tam i jiné zajímavé věci než jen proměny. Taky se mi líbí že mají zkušené kadeřníky, na to dost dám :-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:42
12 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:14
143 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat