Diskuse na téma Suchá pleť

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(

Katka 15.01.2013

Ahoj, používám také La Roche Posay. S tím článkem máš pravdu, celkově si však myslím, že stav pleti závisí na všech faktorech - strava, zda chodíš ven, spíš, piješ. Dermatoložka mi jednou tvrdila, že ani výrobky by se neměly moc střídat - což je asi moje hlavní chyba, protože mi nic nesedí a testuji tak na sobě pořád něco nového :(

leel16 14.01.2013

Já používám hlavně v zimě krém od La Roche-Posay. Střídám je dle ročního období. Ale četla jsem myslím v Dietě rozhovor s dermatoložkou Arenbergerovou a ta tam píše, že žádný krém nepomůže pokud dostatečně nedodržujete pitný režim. @SandW : A ten make-up fakt funguje? Já mám suchou pleť s jemnými vráskami a každý make-up ,co jsem zkusila mi je jen zvýraznil.

SandW 04.12.2012

také bych to řešila výživným ochranným make-upem. ten může suché pleti hodně pomoci. zvláště ted v zimě, kdy se pleť hodně vysušuje a je hodně namáhaná při pobytu venku. já osobně používám na suchou pleť hodně výživný make-up od Artdeca. je bezkonkurenční :-) http://artdeco.bg.cz/make-upy-c10/rich-treatment-foundation-i4/

Marťa 13.09.2012

Ahoj alousi no jo to víš ani pleť a ani my nemládneme *1*, takže je potřeba dle toho vybrat i správnou kosmetiku.Já používám krém Azalee od Alciny, navc ted na podzimní a zimní období ideál.

Izi 12.08.2012

Ja mam problemy s pleti kolem nosu - strasne vysusena. Na noc si obcas tato mista premazu klasickou vazelinkou (dm) a plet je pak vlacna. Ovsem muze zanaset pory :(


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat