Diskuse na téma Suchá pleť

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(

Alizee 27.12.2023

Já jsem objevila živý kolagen od Nezestarni.cz a moc ho doporučuju. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť do hloubky, krásně mi ji zpevnila a dokonce mi zmizely i jizvičky po akné :-)

Andrea 01.01.2024

Ahoj, mám hodně citlivou suchou pleť, často se mi tvoří šupinky, používá někdo prosím přírodní krém nebo nějaké sérum s přírodním složením?

diana27 Andrea 12.03.2024

Používám tento krém i pod makeup jako podkladovou bázi. Obsahuje měsíček lékařský a slunečnicový olej pěkně ti tu pleť zmastí :) https://www.notino.cz/weleda/skin-food-lehky-hydratacni-krem-pro-suchou-pokozku/?at=lgHwPAoMCPHWwK8GEP68pckBEAEaJDY1ZjJhZmY4LTAwMDAtMjkwOS04MDk0LTA4OWUwODIyOGE0YyokQjg1RjABIfBUNzFBRC03RTMyLUM2ODItMDhEQTJBQ0M1NzNGMiSN96ciuJmhIsbL8xeOvp0Vo4CXIsLwnhXUsp0VtreMLZD3pyI6DmRlZmF1bHRfc2VhcmNoSAFoAQ

Klaris2000 Andrea 25.03.2024

Pod make-up jsem krémy nezkoušela, nemastí se vám pak obličej? I když je pravda, že bez podkladu nedám ani ránu. Zkusím

Andrea Andrea 28.04.2024

Zkusila jsem ten krém a jsem nadšená, je fakt skvělej, hezky mi zvláčnil pokožku. Děkuji

Verča 06.01.2024

Mám toto a vyhovuje nejvíc, nevysušuje mě vůbec, https://www.notino.cz/planthe/hyaluronove-serum-pletove-serum-s-omlazujicim-ucinkem/

karinka Verča 07.01.2024

Ahoj, jak často nanášíš a vidíš výsledky? Měla jsem kyselinu, vypínala pleť, používala jsem jen 2× týdně

Sandriskaa Verča 23.02.2024

Souhlas, mám ten stejný a je perfektní. Zabral už po pár dnech. Konečně se mi pleť neloupe.

Verča Verča 28.02.2024

karinka: já dávám každý den, nevidím důvod proč dávat míň. Výsledky jsem viděla po 2-3 použití. Vypla krásně pleť.

Anička 09.01.2024

Já jsem začala používat kosmetiku od Arsova. Používala jsem i kosmetiku na vlasy a s tou jsem byla spokojená, tak jsem vyzkoušela i tu pleťovou a zatím spokojenost.

Koki Anička 22.01.2024

Prosim tě a on má co za pleťovou kosmetiku? O tom ani nevím.

Anička Anička 25.01.2024

Má tuhle nově https://shop.tomasarsov.cz/komplexni-starostlivost-o-plet/, to je teda celá sada, ale můžeš si koupit vše zvlášť. Já mám sérum, tonikum, krém a čistící pěnu. Ráno a večer vyčistím pleť, pak dám tonikum, na to sérum a krém. Pleť mám hezkou, hebkou. Měla jsem i nějaké přírodní krémy, ale po těch jsem teda měla pleť stále suchou.

miška4 21.02.2024

Já používám kosmetiku Iuvenio, moc doporučuju i těm z vás, kdo mají citlivou nebo problematickou pleť.

Tana miška4 29.03.2024

Iuvenio je super. Mám od nich fresh, peeling, krém moon a sérum crosslinked a teď jsem zkusila jejich peptidovou kúru pro01 a neuvěřitelný jak rychle mi pleť sjednotila, zpevnila a vyhladila :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat