Diskuse na téma Firemní akce

Zdravim, prosim o radu - nemate nejaky tip na misto, kde usporadat firemni "sblizovaci" odpoledne? Jsem v praci nova, je to vubec moje prvni zamestnani a netusim, co si muzu dovolit a kam se chodiva. Predem moc dekuji za rady a napady! :-)

Adriana83 15.09.2012

tak co zajít na bowling? nebo někam klasika pokecat do hospody, aspoň se lépe seznámíte ;-)

Sabinka9 Adriana83 15.09.2012

To me prave napadlo hned jako prvni, tak jsem se ptala kolegynky, co na to rika a rikala, ze samozrejme je to klasika, ktera nezklame, ale ze to tam bylo uz mockrat. A to ja bych zase rada neco originalniho. Asi jsem moc narocna :-O

Adriana83 Sabinka9 16.09.2012

no, tak pokud chceš něco origoš a netradičního, tak co zajistit odpoledne v nějakým lanovým centru? myslím, že to je víc než dost originální a možná tam i hodně lidi nebylo, takže by to bylo jejich "poprvé" :-p

Sabinka9 Adriana83 16.09.2012

Tyjo, lanove centrum, s tim ja ale bohuzel zadne zkusenosti nemam :-O ale muzu se zitra poradit s kolegynkou, co na to rika ona, jestli se ji to zda jako dobry napad nebo ne. Protoze jak rikas, originalni to kazdopadne je. :-)

Sabinka9 Sabinka9 18.09.2012

Tak jsem to s ni probrala, dokonce jsme se ptaly i chlapum a vypadali nadcene. Uplne me to prekvapilo :-) Tak mohla bych poprosit o nejake info co s sebou, na sebe a tak? Plus neznate, prosim, nejake lanove centrum v Brne? (kdyz uz, tak abych je vzala do nejakeho dobreho) Jinak budu muset pohledat na internetu a ja se v tom prd vyznam :-O

Adriana83 Sabinka9 19.09.2012

já znám jenom jedno bohužel, takže ti moc velký výběr nenabídnu :-D ale zkus kouknout na http://www.lanovecentrum.cz/cs, mají hodně poboček, tak třeba budou mít něco i poblíž tebe. jinak na sebe hlavně pohodlný ohoz, nic extr volného, pak to akorát zavazí, a pevnou obuv. tot vše. :-)

Sabinka9 Adriana83 21.09.2012

No supeeer, jenom přímo v Brně, děkuju :-p Tak já to přes víkend řádně prostuduju a příští týden to oznámím kolegům a kolegyním... to jsem zvědavá! :-D

Adriana83 Sabinka9 23.09.2012

nemáš vůbec zač. mylsím, že budou spokojení a že se jim to bude líbit. :-)

Sabinka9 Adriana83 24.09.2012

Snad ano. Dneska jsem rozeslala mailíky, tak uvidíme. *3*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:59
197 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat