Diskuse na téma Sprej do uší

Dobrý den, mám naslouchátko a paní doktorka mi doporučila používat nějaký sprej do uší - poradíte jaký?

Sinda 27.01.2023

Ano, uši je rozhodně potřeba chránit. Záněty jsou velmi nepřijemné, na čištění hodně zálěží a vaxol teda určitě doporučuji také

Havlikova_M 25.01.2023

Děkuji všem za rady a doporučení. Něco takového jsem doufala, že se dočtu. Jdu objednat

Zdena 21.01.2023

Vyzkoušej to a uvidíš, zas taková investice to není. Ten vaxol stojí okolo 170kč a ušetříš si tím hodně trápení s čištěním u dětí

Janča P. 18.01.2023

A od kolika let se ten vaxol smí aplikovat? Jde mi o to, zda bych to mohla stříknout i půl roční dceři

Leona Janča P. 22.01.2023

Mrkněte na to, však si k tomu pročtěte co a jak třeba na www.vaxol.cz a uvidíte jestli je to pro vás to pravé

Verus 20.12.2022

No já mám vyzkoušený ušní sprej vaxol, najdeš ho třeba i tady https://www.pilulka.cz/vaxol-usni-spray-10ml?gclid=CjwKCAiAp7GcBhA0EiwA9U0mtuKfyOPjFFQFrcrUzVhNeUoWq5XGYRuHgK7dGoRoQKeoPdQQ0tTETxoCYVAQAvD_BwE, je fakt super, jsem s ním dlouhodobě moc spokojená

Diana Verus 22.12.2022

aha, tak o spreji vaxol jsem teda ještě nikdy neslyšela, ale koukám na ten odkaz a vypadá to super, tak to si objednám a vyzkouším

Miluška Verus 23.12.2022

jojo, taky jsem to docenila především u dětí, že je to fakt rychlovka a né to nekonečné přemlouvání k čistění

Stela Verus 25.12.2022

Ano, mám s ním taky dobré zkušenosti. Dlouho jsme používali v rodině na čištění vatové tyčinky, ale tím sprejem je to rychlejší a mám dojem, že to i lépe vyčistím.

Barča Verus 27.12.2022

Přesně, mně vlastně o vaxolu řekla známá uplně náhodou když jsme řešily, jaké peklo to čistění uší u děti je, a tak jsem ho tenkrát koupila a supr, už je to bez řevu

Barča Verus 28.12.2022

10/10 tomuto výrobku, není co vytknout. Funguje

Běta Verus 19.01.2023

Zkusili jsme teprve jednou, ale už i tak hodnotím, že to je super. Je to mnohem rychlejší než těma tyčkama, takže u něj určitě zůstaneme.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat