Diskuse na téma Orcacollagen

17. 02. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, kupujete někdo OrcaCollagen? Má hodně dobrých recenzí a uvažuji o koupi.

Denisa5 27.02.2023

Dobře, děkuji, už se těším na výsledky a benefity kolagenu na pleť a vlasy, takže jsem si Orcacollagen hned objednala.

Elininka 23.02.2023

Není, má právě moc dobrou chuť po lesním ovoci a citrónu, žádná pachuť nebo něco podobného tam není cítit. Pokud ho budete objednávat - doporučím si zřídit členství a budete mít pak nejnižší cenu za kolagen na trhu a dopravu zdarma, navíc se nemusíte o nic starat. Tady najdete víc informací o výhodách členství https://www.orcacollagen.cz/membership/

Denisa5 21.02.2023

Děkuji za komentář - ještě mě zajímá chuť, není OrcaCollagen třeba cítit po rybině? To bych asi nezvládla.

Elininka 19.02.2023

Já ho teď piju už 3 měsíce a vidím na sobě opravdu super výsledky. Mám pevné nehty, které se mi před tím třepily, vlasy jsou super a pleť cítím hydratovanějši. Za mě je to TOP výrobek.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:27
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:12
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat