Diskuse na téma Sérum na růst obočí

05. 04. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, máte někdo vyzkoušené sérum na růst obočí, které opravdu funguje? Budu ráda za doporučení na konkrétní značku.

Holky, já mám teď první sérum a jsem zatím moc spokojená. Mě navíc z e-shopu volali a ujišťovali se, jestli vím, jak sérum aplikovat, připomínali, že je důležitá pravidelnost. To se mi ještě v žádném e-shopu nestalo. Dokonce mi paní z deNatura říkala, že pokud nebudou výsledky, vrátí mi peníze. To ale rozhodně nemám v úmyslu :)

Ano, mají i sérum na řasy - to si od deNatura kupuje kamarádka a obočí má husté a tmavé, takže funguje skvěle.

Simona K. 07.04.2023

To zní super, taky bych chtěla hustější obočí a možná i řasy. Nemá ta stejná značka třeba sérum i na řasy? Nevíte?

Já používám toto sérum a jsem moc spokojená www.denatura.cz/serum-na-oboci-denatura Ze začátku jsem moc nevěřila, že by mohlo fungovat, ale po 3 týdnech jsem viděla výsledky a teď po 2 měsících mám obočí hustější a dokonce ztmavlo, takže paráda.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
14 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat