Diskuse na téma Svačinka pro malé děti

03. 05. 2023 | Batole

Dobrý večer, poradíte svačinku na výlety, která malé děti opravdu zasytí? Co mají rádi Vaše děti?

Monča 11.12.2023

Když někam jedeme brala jsem vždy nějakou svačinku z domu, záleželo samozřejmě na počasí. Ale u nás máme velmi rádi jakékoliv pomazánky, sýrové, šunkové, rybičkové, zeleninové. Případně jsem doma i upekla něco sladkého či slaného. Často jsem sáhla a sahám do teď po Sunaru bio kapsičkách či křupkách. Oboje bez přidaného cukru a soli a bez éček a stabilizátorů a dalších.

Majda Monča 17.12.2023

To zní dobře ta bio řada. A ty křupky jsou klasické kukuřičné nebo mají i ochucené? A ty kapsičky jsou také bez přidaného cukru?

Monča Monča 22.12.2023

Ano obojí. Proto je kupuji. Kapsičky si dám občas ráda i já. Jen ovoce a od jednoho roku i zelenina nebo vločky, takže i více zasytí. Tady s můžete podívat na složení třeba https://www.sunar.cz/produkt/bio-kapsicka-hruska-malina. Křupky beru i ochucené. Mají mrkvičku a hrášek, jahody nebo mango. Všechny má moc ráda a na cesty je to ideální. :)

Tady je za dobrou cenu www.rohlik.cz/1408780-bobik-maxi-smetanovy-krem-s-vanilkovou-prichuti Taky jsem si objednala zásobu :)

Simona K. 09.05.2023

Maminky, moje děti ho taky milují, nevíte prosím, kde ho teď mají za dobrou cenu? Nejlépe na nějakém eshopu.

Andanka 07.05.2023

Taky ho kupujeme - synovi moc chutná. Zkoušeli jsme smetanové krémy i od jiných značek, ale ty syn nechce.

Denisa5 05.05.2023

Zdravím, já kupuju malýmu Bobíka a je moc dobrý, a to jak chuťově, tak i složením.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat