Diskuse na téma Svačinka pro malé děti

03. 05. 2023 | Batole

Dobrý večer, poradíte svačinku na výlety, která malé děti opravdu zasytí? Co mají rádi Vaše děti?

Denisa5 05.05.2023

Zdravím, já kupuju malýmu Bobíka a je moc dobrý, a to jak chuťově, tak i složením.

Andanka 07.05.2023

Taky ho kupujeme - synovi moc chutná. Zkoušeli jsme smetanové krémy i od jiných značek, ale ty syn nechce.

Simona K. 09.05.2023

Maminky, moje děti ho taky milují, nevíte prosím, kde ho teď mají za dobrou cenu? Nejlépe na nějakém eshopu.

Tady je za dobrou cenu www.rohlik.cz/1408780-bobik-maxi-smetanovy-krem-s-vanilkovou-prichuti Taky jsem si objednala zásobu :)

Monča 11.12.2023

Když někam jedeme brala jsem vždy nějakou svačinku z domu, záleželo samozřejmě na počasí. Ale u nás máme velmi rádi jakékoliv pomazánky, sýrové, šunkové, rybičkové, zeleninové. Případně jsem doma i upekla něco sladkého či slaného. Často jsem sáhla a sahám do teď po Sunaru bio kapsičkách či křupkách. Oboje bez přidaného cukru a soli a bez éček a stabilizátorů a dalších.

Majda Monča 17.12.2023

To zní dobře ta bio řada. A ty křupky jsou klasické kukuřičné nebo mají i ochucené? A ty kapsičky jsou také bez přidaného cukru?

Monča Monča 22.12.2023

Ano obojí. Proto je kupuji. Kapsičky si dám občas ráda i já. Jen ovoce a od jednoho roku i zelenina nebo vločky, takže i více zasytí. Tady s můžete podívat na složení třeba https://www.sunar.cz/produkt/bio-kapsicka-hruska-malina. Křupky beru i ochucené. Mají mrkvičku a hrášek, jahody nebo mango. Všechny má moc ráda a na cesty je to ideální. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat