Diskuse na téma Dárek k Vánocům pro babičku a dědu

Ahoj holky, co kupujete letos starouškům? Sehnal někdo letos něco originálního?

Pavel 22.11.2015

Aho hledám typy na Vánoční dárky- nevim co bych měl koupit svému mladšimu bratrovi-13 let nechci kupvoat hry ale něco co by měl jako upominku na mě protože po novým roce se stěhuju pryč a už se asi neuvidime tak často.

Korina 02.12.2015

já jsem babičce objednala http://www.ryjemesperky.cz/ obrázek jejího pejska....psi miluje, bude nadšená.

Laugher 08.04.2017

Babičku a dědu už bohužel nemám

dona 17.05.2018

Ahoj já dost často pro babičku a dědu nakupuji na https://www.darkysradosti.cz/darky-pro-dedu-a-babicku?page=1&perPage=15 Jsou tam docela hezké papuče s vtipnými popisky, což je moc rozveselilo a o to přeci jde. :)

Lucie dona 17.05.2018

já vzala ty moje do nákupního centra, koupili si co chtěli a já to zaplatila.Dali jsme si obídek, kavu, dortík. Mají téměř všechno a tak byla spokojenost na obou stranách.

martiiinka 10.11.2022

Ahojky. Narazila jsem na toto téma, brouzdám po netu, hledám dárky na Vánoce a nemám vůbec představu ani inspiraci. Nejhorší je vždycky koupit něco pro prarodiče protože oni nikdy nic nepotřebují :D Přesto jim chci něčím udělat radost :)))

Zanetka martiiinka 14.11.2022

hej uplne mi mluvis s duse...ale nastesti uz mam vybrano :D koupila jsem jim originalni darkove balicky

martiiinka 18.11.2022

Zanetka: A jaký? Viděla jsem nějaký v obchoďácích, ale jsou dost neoriginální.

Zanetka martiiinka 19.11.2022

hele, mrkni na www.darkoviny.cz...nemuzu ti poradit konkretne, protoze tam toho maji tolik...ale ty urcite vis co babi a dedu potesi nejvic

martiiinka martiiinka 20.11.2022

to máš pravdu :) Budu mít problém vybrat jen něco, mají tam toho fakt moc. Díky za tip ;)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

196 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:28
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:55

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat