Diskuse na téma Cvičení doma

27. 09. 2023 | Hubnutí

Je to dlouhý příběh, už po několikáté začínám cvicit. Jakou mate motivaci co vás drží? Jak to zvládate? Podle čeho cvičíte? A jak dlouho? Jak to máte se stravováním? Byl by nekdo tak hodný a napsal mi vas příběh děkuji

Marta2 18.02.2024

Já budu ráda za tip na nějakou osvědčenou dietu. Málokdy si najdu doma čas a klid na to abych mohla cvičit tak, aby to mělo opravdu efekt...takže budu ráda za nějaké tipy na diety, které nejsou drastické a fungují.. :-)

miška4 Marta2 21.02.2024

Já jsem zhubla s https://www.ketodiet.cz/ a moc to doporučuju. Dlouho se mi to nedařilo a s touhle dietou to šlo rychle a navíc je dobrá, naučila jsem se díky ní správně stravovat a váhu si pořád držím :)

Sandriskaa 29.09.2023

Ahoj, znám to, motivace, motivace a motivace. Vytiskni si nějaký fotky jak chceš vypadat, kam to chceš dotáhnout. Cvičím už rok a půl. Mám svoje zažitý série, co měním. Zkus osobního trenéra ze začátku. Každý to má trošku jinak. Nevím odkud jsi, ale já chodím do www.zone4you.cz v Brně, moc fajn posilovna 👍🏻

KajkaNavr Sandriskaa 26.03.2024

Je, zonko, tam jsem chodila na výšce, to je nostalgie, nejlepší posilka v Brně. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat