Diskuse na téma Cvičení doma

27. 09. 2023 | Hubnutí

Je to dlouhý příběh, už po několikáté začínám cvicit. Jakou mate motivaci co vás drží? Jak to zvládate? Podle čeho cvičíte? A jak dlouho? Jak to máte se stravováním? Byl by nekdo tak hodný a napsal mi vas příběh děkuji

Sandriskaa 29.09.2023

Ahoj, znám to, motivace, motivace a motivace. Vytiskni si nějaký fotky jak chceš vypadat, kam to chceš dotáhnout. Cvičím už rok a půl. Mám svoje zažitý série, co měním. Zkus osobního trenéra ze začátku. Každý to má trošku jinak. Nevím odkud jsi, ale já chodím do www.zone4you.cz v Brně, moc fajn posilovna 👍🏻

KajkaNavr Sandriskaa 26.03.2024

Je, zonko, tam jsem chodila na výšce, to je nostalgie, nejlepší posilka v Brně. :)

Marta2 18.02.2024

Já budu ráda za tip na nějakou osvědčenou dietu. Málokdy si najdu doma čas a klid na to abych mohla cvičit tak, aby to mělo opravdu efekt...takže budu ráda za nějaké tipy na diety, které nejsou drastické a fungují.. :-)

miška4 Marta2 21.02.2024

Já jsem zhubla s https://www.ketodiet.cz/ a moc to doporučuju. Dlouho se mi to nedařilo a s touhle dietou to šlo rychle a navíc je dobrá, naučila jsem se díky ní správně stravovat a váhu si pořád držím :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat