Diskuse na téma Výživový poradce

16. 07. 2014 | Hubnutí

Ahoj holky, rozhodla jsem se dát do rukou odborníků a nechat si sestavit jídelníček a celkově zlepšit kondici. Máte někdo nějaký tip? Kamarádka mi doporučovala Rekondici na Andělu. Nemáte někdo zkušenost?:)

Tereza 27.08.2014

Poradím ti určitě to samé;) já mám osobní zkušenost. Po té, co jsem si už nevěděla rady se svou nadváhou, vyzkoušela jsem spousty rádoby receptů a rad z internetu, jsem dostala k paní doktorce Hlavaté. Z počátku jsem měla celkem strach, protože mám už problém těmto věcem věřit, ale to ze mě opadlo téměř po první návštěvě. Paní doktorka je hrozně milá a rozhodně odborník ve svém oboru. Cítím se teď skvěle, konečně nemusím řešit sama, co kdy jak jíst Také jsem doporučila rekondici kamarádce, která je s ní také spokojená. Snad ti to pomůže a držím palce, ať se brzy cítíš taky tak supr jako já;)

Daysulinek 18.09.2014

Já bych zase doporučila Svět Zdraví, jsou roztroušení po celé republice, takže se nemusíš bát, že někde poblíž nebudou, je to síť, která má dost vymakané školící programy, takže se ti nestane, že by jsi padla do rukou nováčka, kterému jde jen o to rychle vydělat peníze a nezajímá se o tvé zdraví...takže já bych šla raději tam :)

terezka.maxovicova Daysulinek 23.09.2014

To máš pravdu, na netu o nich sice píší semtam i škaredě, ale těch pozitivních ohlasů je mnohem více a myslím, že příběhy, které mají na stránkách mluví taky za vše. Jen tě ještě doplním, tady je seznam poboček a i možnost objednání na konzultaci online :-p http://www.svet-zdravi.cz/pobocky

anastaziaa 10.03.2015

Já na ně taky nedám dopustit, pro mě za mě, ať to stojí, co to stojí, když potřebuji pomoci, tak jsem peníze ochotná dát a taky jsem to udělala. Všechny diety šly někam, já dostala tolik návrhů, jak vše změnit a taky se stalo, díky tomu se dostávám do podoby, kterou jsem si vždycky přála

Izabel 16.03.2015

Ahoj. Jestli máš na to peníze, tak proč by ne :) já čerpám různe nápady na stránce http://www.pruvodcevyzivou.cz/, protože si výživového poradce nemůžu teďko dovolit.

Nela 14.09.2015

Ja mam zase dobre zkusenosti ve svet-zdravi.cz

Barbora 20.09.2015

Jo tam to trochu znam, ctu na jejich strankach hodne clanky, kolikrat se clovek vazne dozvi zajmavy a novy veci

Nela 23.09.2015

To ano, je uzasny jak dokazi cloveku pomoci!

Barbora 25.09.2015

No, kdyz ma nekdo az takovou nadvahu ze mu to ohrozuje i zdravi je vazne lepsi si zajit za odbornikem a ty rebitecny kila zhunout

Maky 06.10.2015

No a kam k vyzivovym poradcum chodite?

Babora 20.10.2015

svet-zdravi.cz znas?

Maky 27.10.2015

No neco mi to rika a koukam ze mame i jedno u nas ve meste :-D ani jsem o tom nevedela

Barbora 04.11.2015

A odkud jsi? Byvaji i v mensich mesteckach, pac jsou pomerne žadaní :-)

Maruna10 07.11.2015

Nevím jestli trváš na Praze, já mám výborné zkušenosti tady, ale je to v Brně. Je to na poliklinice a pod záštitou lékařů a paní je super.http://www.krasneazdrave.cz/

Simča Maruna10 13.11.2015

Maru v tom Brně je to ta poliklinika na Viniční? Tam dělají i terapii rázovou vlnu ne?

StankaHoy Maruna10 16.11.2015

můžu jen potvrdit byla jsem na poliklinice Viniční na rázové vlně a byla jsem moc spokojená, paní je moc fajn. Je super, že u rázové vlny je opravdu rychlý a viditělný výsledek.

Majda Maruna10 07.12.2015

Maru prosím Tě, koukala jsem na odkaz co jsi poslala, bere jako výživový poradce paní Kužmová i děti a dospělé např. s diabetem? Díky za info

Majda Majda 10.12.2015

Majdo paní Kužmová se specializuje i na děti i na diabetiky, lidi s bezlepkovou dietou atd.

Maruna10 Majda 11.12.2015

jo jo bere děti i s nějakým výživ. omezením.

Veronika Maruna10 18.03.2016

Koukám, že tady některé z vás taky chodí k paní Kužmové v Brně. Já jsem k ní začala chodit od letošního roku, a ani nemůžu uvěřit jak jsem se zlepšila. :)

Majda Veronika 19.03.2016

Ano, výsledky jsou opravdu potěšující. ;)

Veronika Majda 23.03.2016

Přesně. :)

Samanta Veronika 07.04.2016

Také paní Kužmovou pravidelně navštěvuji. Nejdříve jsem k ní chodila na ošetření celulitidy rázovou vlnou, a pak jsem si od ní nechala sestavit i jídelníček. :))

Veronika Samanta 10.04.2016

Ano, i to ošetření rázovou vlnou si vychvalují ženský. :)

Samanta Veronika 11.04.2016

Právě, teď jsem opravdu spokojená, po tom co jsem začala navštěvovat paní Kužmovou. A není to jen o lepším tělu, ale také lepším pocitu ze stravování.

Silva Samanta 24.10.2016

já jsem se svěřila do rukou ve světě zdraví a zatím vše jde podle plánu a krásně hubnu. udělali mi i kompletní biochemický rozbor krve.Fakt jsem s nimi spokojená

Linda Silva 25.10.2016

a máš ve světě zdraví jen jídelníček, nebo i doplňky stravy, nějaké koktejly atd?

Naďa Linda 09.11.2016

co já vím, ve světě zdraví máš i doplňky i jídelníček.

Lucie Linda 11.11.2016

jo jo doplňky ve světě zdraví dávají, ale nemusíš.

patricie Lucie 02.12.2016

co já mám zkušenosti ve světě zdraví, záleží na domluvě, jak se domluvíte, ale jsou tam hodní a milí snaží se maximálně vyjít vstříc.

Lena patricie 06.12.2016

Mě se líbí na světě zdraví, že spolupracují s lékáři, tak to mají zmáknuté i po stránce např. odběrů.. atd...

Leona Lena 09.01.2017

jo jo svět zdraví to jsem od kamošky slyšela samou chválu a já koukala, že mají strašně moc poboček.To je fajn.

Irča Leona 14.01.2017

jo jo já také zvažuju návštěvu ve světě zdraví, potřebovala bych sportovní jídelníček, je super, že se tam zaměřují na více věcí a ne jen na hubnutí.

Dita Irča 07.02.2017

jo jo já čerpám z receptů na stránkách svět zdraví a super.

Dita Irča 07.02.2017

jo jo já čerpám z receptů na stránkách svět zdraví a super.

Bětka Dita 08.02.2017

jo jo ty recepty na stránkách světu zdraví jsou fakt super.

Renata Bětka 24.09.2018

Taky mám zkušenost se světem zdraví a pecka.

Vendulka Renata 30.09.2018

Já tam hubnula před rokem, měla jsem půlroční plán a zhubnula jsem 13 kilo, do ted jsem si váhu udržela. Doporučuji pro ty, c nemají čas se trápit jídelníčkem.

Zuza 16.11.2015

Ja ti zase muzu doporucit lidicky ve světě zdraví (svet-zdravi.cz) najdes je skoro v kazdem meste

Anna 26.11.2015

To ano, mam par znamých kteří k nim dochazeli a schvali si je

Nikola 15.12.2015

Co vyzivovy poradci odcud - svet-zdravi.cz mate s nimi prosim nekdo zkusenosti?

Renata 12.01.2016

U jednoho jsem byla a jen diky němu jse zhubla 25kg :-)

Inka 23.01.2016

Tak sup sem s tim kde jsi byla, taky to potrebuju jak sul, zvlaste po Vanocich :-/

Veronika Vašková 22.09.2016

Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na přírodní bázi, a nabízí různé programy v různé cenové relaci, které se zaměřují na hubnutí tuků, získávání svalové hmoty a je to bez jojo efektu. Nejedná se o dietu, ale náhradu běžné stravy, stravou zdravou. Zhubla jsem 4 kg za 1 měsíc a cítila se mnohem lépe, kdyby jste měla zájem ozvěte se mi, mohu Vám toto nabídnout a vysvětit o co se přesně jedná a jak to funguje. http://hubnizdrave.web-rychle.cz/

Hana 25.09.2018

Na webu mají i super recepty na svet-zdravi.cz

Petra Hana 27.09.2018

ty recepty vypadají dobře, sice nedržím dietu, ale zdravě doma jíme. takže vyzkouším

Hana Petra 28.09.2018

Určitě vyzkoušejte. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat