Diskuse na téma Duanwood Red Reishi

Čauky, máte někdo vyzkoušený přípravek Duanwood Red Reishi? Nebo víte o něm něco? Nejlépe o jeho vlivu na vysoký krevní tlak. Díky

Katka 25.07.2014

Ahoj, kamarádce to někdo doporučil právě na vysoký krevní tlak a moc si to vychvaluje, celkově získala takovou rovnováhu a pomohlo jí to i s problémy s nespavostí apod.

Sandriskaa 26.07.2014

Tak to je výborné slyšet, že to vážně tak funguje. Díky za reakci

Jarča 14.08.2014

Jé holky to zní dobře, kdo taky dnes nemá problémy s nespavostí, taky bych to ráda vyzkoušela, můžu se zeptat, kde se to dá koupit? Děkuji

Sandriskaa 16.08.2014

Já jsem to objevila tady: www.superionherbs.cz :) Dejte pak vědět, jaké jsou výsledky :)

Jarča 25.09.2014

Díky, už to nějakou dobu beru a zafungovalo to, musím říct, cítím se ted mnohem lépe, co ty Sandrisko? :) Mělo by to být dobré snad i na imunitu, nevíte o tom? Myslím, že jsem to někde četla, tak jsem zvědavá až přijdou zase chřipky.

Sandriskaa 26.09.2014

Ahojky Jarčo, já jsem s tím přípravkem taky moc spokojená, právě jsem ho doporučila jedné kamarádce, co má hrozný problémy se spaním a je pak věčně unavená. A určitě je to dobré i na imunitu, to je taky jeden z důvodů, proč jsem to začala brát, takže očekávám, že chřipkový období přečkám mnohem líp než loni! :)

Jarča Sandriskaa 24.10.2014

Skvělé zprávy, zatím chřipkám odolávám, tak uvidím, až bude větší nápor, ale po zkušenostech tomu věřím :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat