Diskuse na téma Filtrační konvice

Chtěla bych si koupit filtrační konvici na vodu? Máte někdo, je poznat rozdíl na kvalitě vody? A od koho vybrat? Mně se moc nelíbí, že všechny ty konvice jsou plastové...

Tana 27.12.2023

No já vybírala docela dlouho, chtěla jsem nějakou opravdu kvalitní a tahle je právě skleněná a od českého výrobce https://www.dionela.cz/filtracni-konvice-diona-max/c-115 je super ;)

Alizee Tana 27.12.2023

Paráda, konečně taková co není plastová a nabízí i různé typy filtrů, to vypadá kvalitně, hlavně i to že je to firma, která se zaměřuje přímo na filry. Díky za sdílení :)

Tana Tana 27.12.2023

Právě proto jsem si jí vybrala, že to není něco jenom jako, ale že ty filtry opravdu funguje. Ta konvice vyhrála i v dTestu ;)

Kikina 27.12.2023

Přesně taky moc nemám chuť pít vodu pořád z plastu, právě proto chci filtrační konvici abych nemusela pít balenou vodu z plastu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat