Diskuse na téma Jaké krémy pro mimčo

25. 03. 2017 | Batole

Ahoj, jaké krémy se doporučují na dětskou pokožku ? Prosím jen kvalitní, co nebudou kůži vysušovat.

Lilianne 08.04.2024

Používáme na koupání toto https://attitudeliving.cz/collections/deti-vlasky/products/detske-telove-mydlo-sampon-2v1-hruskova-stava. Hezky hydratuje, pak samozřejmě ještě mažu olejíčkem, ale ten šampon s mýdlem dohromady je moc fajn, krásně lehce voní. Je hypoalergenní.

Dubova 12.02.2024

ahoj u krému a celkově kosmetiky pro mimčo se dívám na to aby bylo složení přírodní a nedráždilo nebo nevysušovalo citlivou pokožku, ale pořád jsem neobjevila šetrnévlhčené ubrousky, když vidím co vše s nima jde dolů ... tam musí být hrozná chemie

Petra 21.09.2022

Jsem zatím v očekávání a pomalu se poohlížím po kvalitní kosmetice pro miminko, jakou kosmetiku používáte vy?

Kamila Petra 25.09.2022

Ahojky dobrá kosmetika pro děti je od Colvie. POužívám od nich pro prcka krém i pěnu do koupele. A má po nich krásně vláčnou pokožku. Sama od nich používám také krém na pleť.

Petra Petra 30.09.2022

Kamilo děkuji a kde tuhle kosmetiku kupuje prosím nebo kde se dá o nich přečíst více informací?

Kamila Petra 03.10.2022

Peti, přímo na jejich stránkách colvia.cz

Iris 31.01.2022

Holky, jaké kupujete vlhčené ubrousky pro mimi?

Majda Iris 27.02.2022

Ahoj, my kupujeme ty, které jsou na vodní bázi, takže bereme tyto https://www.levneplenkydada.cz/Bella-Baby-Happy-vlhcene-ubrousky-Aqua-Care-56-ks-d12528.htm. Jsou bavlněné, takže pro dětský zadeček to nejlepší.

marybla Iris 13.02.2024

čauky já beru ubrousky alphanova bebe, neobsahují alkohol a další ... jsou přírodní a ještě pěkně voní po mandlích, s těma by si mohla byt taky spokojená, kupuju velké balení po třech, je finančně výhodnější

Kamča 03.12.2021

Na zadeček je skvělej BetaDerm.

Mnada Kamča 22.12.2021

Tím mažeme taky preventivně, pomohl nám i zbavit se opruzenin

anastaziaa Kamča 02.02.2022

Díky za tip, zkusím ho, zrovna s tím máme problém a nic moc nám nepomáhá

Dianadia Kamča 02.02.2022

Tenhle krém je na tohle fakt super, hezky se to po něm hojí

Amanda 25.07.2021

Holky, od kdy jste dětem začaly kupovat šampon? My máme zatím vše v jednom, tak by mě zajímalo, kdy změnit?

Erika Amanda 29.08.2021

Ahoj, my jsme kupovali kosmetiku od Bella Happy a nic víc jsme neřešili. Tak jak to bylo, tak jsme používali. My jsme vlastně neměli něco zvlášť :)

Amanda Amanda 25.10.2021

Aha, super, díky moc za info. No a kde jsi tu kosmetiku Bella Happy kupovala? V dorgerce nebo se dá i na netu?

Karla Amanda 25.12.2021

Ahoj, koukala jsem na jejich web. Jaký ten gel přímo kupuješ?

Vanessa 30.06.2021

Koukala jsem na to a ten toaletní papír je tento https://www.care4you.cz/x8557/bella-no1-kids-vlhceny-toaletni-papir-a-52-ks?

Beata 23.05.2021

Ano, já tedy musím říct, že ta Bella Happy má senzační věci pro děti. My jsme teď od nich objevili i vlhčený toaletní papír a ten je teda senzační a třeba na cesty úplná ideálka.

Barunka Beata 28.09.2021

No, tohle neznám, ale jako musím říct, že vůbec Bella Happy je senzační značka. Máme od nich plenky a jako super. Máme je od začátku a neměníme :)

Barunka 28.04.2021

My jsme měli tento olejíček https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/natural-care-olej%C3%AD%C4%8Dek-cz a moc se nám osvědčil.

Majda Barunka 26.11.2021

Jojo, ten je super. Krásně voní. Taky jsme ho používali, malej měl po něm krásnou kůži.

Barbie 20.06.2018

tělíčko jsem natírala kokosovým olejem z drogerie a zadeček musíš zkoušet sama co vám bude zabírat, fungovat


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat