Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Batole

Batole. Kdy má začít sedět, chodit, mluvit, jaké dávat příkrmy, jaké koupit hračky a jak zabavit batole.

Celkem 17 diskusních témat seřadit dle:
0 příspěvků Test
0 příspěvků Test 2
12 příspěvků Doplněk stravy pro batole četla jsem, že Vigantol je i na imunitu a ten předpokládám dáváme všechny. Jinak určitě nějaká ta pr...
Sandriskaa 14. 2. 2016
40 příspěvků Dárek k 1. narozeninám Já hračky nakupuji na internetu, protože je tam obrovský výběr a je to pohodlí.
Ina 30. 11. 2016
0 příspěvků Miminka 2013
6 příspěvků jak na horečku u miminka taky dáváme nasivin sensitiv. Jsou to jediné kapičky které nám pomáhají.
Vladimíra 27. 6. 2018
33 příspěvků Opruzeniny Libo kupuji ho tady https://pravaja.cz/produkt/detsky-telovy-olej-sipek-hermanek/ jinde ho asi fakt ...
Livie 17. 1. 2019
13 příspěvků Oblečení pro mimča Ty už jsem neviděla ani nepamatuji, bohužel to nějak upadlo, ale i mně se to líbilo :)
VerčaZ 22. 2. 2015
5 příspěvků focení batolat holky, jak jste vybírali tuhle fotografku? na doporučení nebo přes internet?
Malinkatá 30. 3. 2015
2 příspěvky Pěnové puclíky Jak je to v malemneposedovi s počtem kusů? Je možné si zadat že chci např. jednoduchý kobereček bez ...
Martina 15. 8. 2015
62 příspěvků zimní fusak Máme tento fusak značky Nex baby http://www.mimulo.cz/zimni-fusak-new-baby-fluffy-purple/product-597...
Dáša 15. 12. 2016
5 příspěvků Problém při přebálení Výborná je rybilka či Nivea...
Denisa 31. 10. 2018
15 příspěvků první odrážedlo - kolo Určitě mají, stačí se podívat na jejich stránky, kde mají seznam prodejen www.bambule.cz/prodejny
Elen 1. 8. 2017
0 příspěvků Vitamin D
4 příspěvky Doporučte kojnecké mléko Nutricia Nutrilon Profutura
Laugher 28. 2. 2017
1 příspěvek Jaké krémy pro mimčo tělíčko jsem natírala kokosovým olejem z drogerie a zadeček musíš zkoušet sama co vám bude zabírat, ...
Barbie 20. 6. 2018
0 příspěvků Přetahování předkožky
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více

Registrovat