Diskuse na téma Nákup na Little Angel

05. 04. 2023 | Batole

Zdravím všechny, holky - znáte e-shop littleangel.cz? Mají tam plno krásných věcí a chtěla bych u nich udělat objednávku.

Já jsem u nich dcerce zatím koupila jen tuto mikinu www.littleangel.cz/mikina-podsita-outlast-srdicka-lesk-ruzova-baby ale je super, takže jí nakoupím i oblečení do školky. Mikinka reguluje tělesnou teplotu, je kvalitně zpracovaná a fakt krásná.

Dankovka 08.04.2023

Holky, na Little Angel mají sice vyšší ceny oblečení, ale ta se vrátí na jejich kvalitě a životnosti. Já už jinde oblečení nekupuju, hlavně jejich materiál Outlast je výborný. V létě chladí, v zimě hřeje, děti se nepotí, prostě perfektní materiál.

Andanka 07.04.2023

Holky, já jsem u nich teď kupovala pro dcerku legíny a čepičky na jaro. Mají fakt krásné věci, s materiálem jsem taky moc spokojená. Ještě u nich chci koupit funkční oblečení pro malou do školky.

Ahoj, já u nich pro děti nakupuju často a moc ráda. Mají perfektní oblečení pro děti, nakupuju hodně i funkční oblečení a to mají výborné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Můžete se těšit na příjemné chvilky se svými ratolestmi, které vám budou vyprávět své vtipné školní příhody. Nejenom, že se skvěle pobavíte, ale zároveň si také vzpomenete na svá dětská léta a eskapády, které... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

940 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
48 Příspěvků
Poslední příspěvek 29.9.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat