Diskuse na téma Jesličky

04. 01. 2022 | Batole

Od kolika let je vhodné dítě začít dávat do jesliček ?

Romana 03.04.2022

Jestli ještě některá z vás potřebuje umístit dítě do školky, tak tady mají ještě volná místa :) https://www.trojskalabut.cz/ceniky/

Nikola 06.03.2022

Jsou na děti nějaké požadavky, aby byly přijaté ?

Alex Nikola 13.03.2022

No v jesličkách ne a ve školce už je samozřejmost, že se dítě dokáže samo obléct, dojít si na wc apod :) samozřejmě s tím oblékáním pomáhají když s tím dítě bojuje :) jinak požadavky nemají.

Nikola Nikola 02.04.2022

Tak to je perfektní. Chci dávat přihlášku do Trojské labutě, tak abych případně byla připravená na to jestli dceru ještě něco učit :)

Leonka 30.01.2022

Kamarádka dala dítě do jesliček v Průhonické labuti už od 1 roku a vím, že říkala, že z toho má strach, ale po týdnu si to sedlo a Amálka to brala úplně v pohodě. Dávala ji tam tuším 2x - 3x v týdnu což si myslím, že je optimální u tak malého dítěte.

Jarus Leonka 04.02.2022

Takže je i možnost tam dítě dávat jenom na některé dny ? To by bylo super, protože těch 5 dní mi ze začátku přijde moc ..

Leonka Leonka 16.02.2022

Jasně, ta možnost je akorát je potřeba se domluvit. Však je zkus kontaktovat a uvidíš co ti řeknou :) https://www.pruhonickalabut.cz/kontakt-pruhonicka-skolka/

Jarus Leonka 04.03.2022

Děkuju moc za doporučení. Upřímně jsem to nečekala, ale měli ještě místo a dcerku mi vzali :)

Alex 28.01.2022

No nevím od kdy je to vhodné, ale v trojské labuti kam jsem dávala dcerku berou děti od 1 roku :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat