Diskuse na téma první odrážedlo - kolo

07. 12. 2015 | Batole

ahoj máte někdo zkušenosti s prvním kolem odrážedlem Early Rider Bonsai? Vyhlídla jsem si ho pro prcka na Vánoce, jen by mne zajímalo jestli s tím nemáte někdo osobní zkušenost.Díky

Lenka 01.07.2017

A mají i kamennou prodejnu ?

Elen Lenka 01.08.2017

Určitě mají, stačí se podívat na jejich stránky, kde mají seznam prodejen www.bambule.cz/prodejny

Eva 18.06.2017

Já jsem pro syna kupovala tohle odrážedlo www.bambule.cz/odrazedlo-cars a líp si myslím, že jsem pořídit nemohla. Má opěrku, takže je pro prcka pohodlný a hlavně se nehrbí.

Martaa 01.06.2016

Co vím, přímo prodejna ne, ale bývají ve všech sportech, něco málo je i v prodejnách s dětským zbožím (Růžový panter, Fun Baby, Sam baby), jednou za čas bývá i prima odrážedlo v Lidlu.

Fany 01.06.2016

Holky nějaká prodejna s odrážedli v Brně?

Áda Fany 29.06.2016

Ahoj nejširší výběr pokud máš zájem o kvalitu jsou třeba cyklospeciality.

Martaa 31.05.2016

My máme dobrou zkušenost s odrážedlem First Bike.

Monika 01.05.2016

Ahoj a podle čeho ste vybírali? Taky mám na nějaké zálusk =) ale nevím jak se rozhodnout a podle čeho?

Jarin 04.01.2016

Ahoj, máme je doma a je skvělé, Kubíček si jej zamiloval. Kupovali jsme jej na http://www.cyklospeciality.cz/detska-odrazedla/ za slevový kupon a do dvou dnů jsme jej měli doma.

benca 22.12.2015

my sme mali motorecku

MOnča 19.12.2015

Manžel si Bonsai Early Rider výhlídl pro naši malou na Vánoce,má krásný design, jak je ohlé to dřevo, fakt super. V pondělí valíme pro něj.

Beáta MOnča 20.12.2015

jo jo o Bonsai kolečku jsem četla a vypadá krásně, my koupili Frog odrážedlo a také dobré.

Majda 10.12.2015

my ho máme a je super, váží něco přes 3 kilča a hlavně je od roku a půl, což odpadá u nás i motorka a jiné odrážedlo.*1*

Maruna10 Majda 11.12.2015

tak to je super,jestli je kolečko tak lehoučké a je super, že je od roku a půl. To asi nebudeme ani potřebovat jiné odrážedlo.

Majda Maruna10 15.12.2015

jo jo fakt je super, my také nepořizovali jiné odrážedlo.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat