Diskuse na téma Catering

Dobrý den, nemáte prosím zkušenosti s nějakou cateringovou agenturou, která dokáže udělat akci pro 200 lidí, v opravdu dobré kvalitě? Děkuji

Lada 16.06.2022

Asi bych vybrala rovnou i v rámci místa, kde ty lidi budou.

Ina 25.11.2017

Bezlepkové potraviny? Tak to jsou machři. Já je oslovím asi s nabídkou přípravy oslavy manžela.

Dadulina Ina 27.11.2017

Něuděláš chybu, jsou opravdu profíci a hlavně chystat pro tolik lidí oslavu, to bych nedala psychicky ani fyzicky. Několik dnů před oslavou bych nebyla jinde než v kuchyni.

Vladula 20.11.2017

Děkuji za tip. Potřebuji udělat firemní večírek před vánocemi. Informace o incateringu je pro mě důležitá.

Andrea 04.11.2017

Zařizovala jsem na večírek u nás ve firmě catering. Vyzkoušela jsem www.incatering.cz, neznala jsem je, ale jednání mi přišlo velmi milé a profesionální. A ve firmě byli všichni naprosto spokojení.

Kamila Andrea 15.11.2017

Takže jídlo i prezentace vypadali dobře? Já dostala za úkol vánoční večírek v práci, ale teda náš ředitel je opravdu přísný pedant.

Andrea Kamila 17.11.2017

Můžu jedině doporučit. Jídlo opravdu chutné a krásná prezentace, jen bych se asi domluvila co nejdříve, protože věřím, že před Vánocemi bude o catering velký zájem.

Dadulina Andrea 23.11.2017

Na základě recenzí jsem objednala u incateringu občerstvení taky na vánoční večírek. Dokonce nám připraví i bezlepkové pochoutky.

iva 28.10.2017

Kde tu akci chcete pořádat?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat