Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma jak na horečku u miminka

lenkapok 22. 05. 2013

ahoj,chtěla jsem se zeptat, co vám nejlíp zabírá na horečku u dětí. my jdeme zrovna na očkování a dost holek mě varovalo, že docela často vyskočí horečka, tak bych ráda byla připravená..nevím, zda na nějaké léky není malá v e3.měsících ještě moc malá

Neregistrovaná/ý - Vladimíra

27.06.2018

taky dáváme nasivin sensitiv. Jsou to jediné kapičky které nám pomáhají.

Neregistrovaná/ý - Rebeka

20.06.2018

na teplotu v podstatě cokoliv a do nosíku bych dávala Nasivin sensitiv http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Neregistrovaná/ý - Angelika

30.05.2018

horečku moc nemáme, ale pokud nás trápí rýma, tak dávám kapičky do nosu a pak to hezky odsaju odsávačkou na vysavač

Martaa

31.05.2016

Určitě můžeš už podat Panadol nebo Nurofen pro děti, buď ve formě sirupu (to ale asi bude náročné do miminka dostat) nebo čípku. Pomáhá i při bolesti svalu v místě vpichu. Ale většinou je po očkování teplota jen lehce zvýšená, tak se to dá zvládnout bez ničeho.

Tak koukám, že tady nefunguje nastavení prokliku přes HTML kódy. Tak si zkus prosím tě zkopírovat přímo do prohlížeče tuto adresu: http://www.malypacient.cz/davkovaci-kalkulacka/?bdate=12.3.&weight=4%2C6&send=Spo%C4%8D%C3%ADtat Je to kalkulačka dávkování na stránce www.malypacient.cz Přeji hezký dne

malá není určitě. i mimčům se dají dát věci jako sirup nebo čípky. já mám zkušenost s nurofenem a dětem zabíral skvěle. držím ale palce,aby reakce na očkování taková nebyla a zvládli jste to OK.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Tuňákové koule

Tuňákové koule

14 hlasů
25min 717 kJ 72 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečená krkovice

6 hlasů
1h a 30min 804kJ 170 Kč

Vepřová krkovice pečená s kečupem.

Kuskus se sušenými rajčaty a paprikou

3 hlasy
527kJ 99 Kč

S přípravou kuskusu není skoro žádná práce. Jeho jemnou c...

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více