Diskuse na téma stan

18. 01. 2014 | Cestování

Dobrý den. Máte doma někdo stan od husky? Líbila se mi jejich nabídka v eshopu, ale nevím, jaké jsou ve skutečnosti..?

Karolina 29.07.2021

My jsme letos pořizovali nový stan v Decatlonu, a je to takový ten jak se rychle rozhodí a uvnitř je úplná tma. Jen poskládat ho je děsný operu, to nám ještě moc nejde. :D

simona 15.01.2018

je to kvalitni značka a mame taky spoustu věci, ted jsme přikoupili na stanování bezva termosky, už se nám ty staré nelíbili, na stránkach inteligentni-termoska.cz, jsou nerezové a pít můžete rovnou z nich aniž by jste museli porad hledat to víčko :D a děckam se taky líbi

Petra.sek 25.03.2015

Dobře děkuji koukam na jejich stránkách nev-dama.cz na letni dovolenou, už začinám přemyšlet kam bychom zamiřili…

Peci 21.03.2015

nev-dama.cz je docela známa cestovka. Naši známi i my s ní jezdíváme pravidelně jak v zimě tak i v létě takže mohu řict že se nemusíte bát u nich koupit dovolenou

Barbucha26 20.03.2015

Zdarec tak já si letošní dovču už taky plánuju objevil jsem cestovku nev-dama.cz znáte je? Doporučili byste mi je? :)

Petra.sek 24.02.2015

Pod stan ani za mák, jedině na lehatko k moři! :D fischer se o mě postará! :D

Cajzlovka 19.01.2014

Jsou kvalitní, není třeba mít strach. My ten náš máme už spoustu let a vypadá pořád jako nový=)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat