Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kontakt s jinými dětmi

buenos 05. 01. 2015

Ahojte všichni :-) Dcerce Sofince je rok a chtěla bych s ní začít chodit do nějakého kroužku, kde budou i jiné děti. V Praze bydlím krátce, tak se obracím o rady. Kam jít či naopak nejít. Nejraději bych nějaké aktivity se zpíváním či tančením.

Neregistrovaná/ý - Leona

05.05.2015

prvně jet nechcou a pak nechcou domu. Jsem matka, která je na ně sama, tak si rád od nich na chvíli odpočinu. Letos už je to lepší, to se už těší víc, protože jednou na ten samý co loni. Chtěla jsem se zeptat, nevyužíváte někdo příspěvků od pojistovny na tábor nebo školu v prirode? neco jsem četla, ale nevím hlavu a patu.děkuju

Neregistrovaná/ý - Eliška

13.04.2015

Jezdí vaše děti na tábory? těší se nebo spíš protestují?

Neregistrovaná/ý - Leona | 12.01.2015
Prosimtě zaujaly mě ty přednášky, můžeš mi doporučit nějakou konkrétní??

http://www.acentrum.eu/workshopy-a-prednasky z těch pravidelných je super beseda o očkování a z jednorázovek jsem byla jen na těch co mě opravdu zajímaly, vzpomínám si, že jsem byla na jedné o emocích, o kojení a pak něco co se týkalo manipulace a výchovy mimča.

Neregistrovaná/ý - Leona

12.01.2015

trifidka | 06.01.2015
Dobrý den, my chodíme do áčka, chodila jsem tam už na různé přednášky pro těhulky. Tak doporučuji mrknout na www.acentrum.eu jsem si jistá, že něco vyberete.

Prosimtě zaujaly mě ty přednášky, můžeš mi doporučit nějakou konkrétní??

Dobrý den, my chodíme do áčka, chodila jsem tam už na různé přednášky pro těhulky. Tak doporučuji mrknout na www.acentrum.eu jsem si jistá, že něco vyberete.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Grilovaná vepřová kotleta

Grilovaná vepřová kotleta

6 hlasů
45min 558 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s červenou řepou

13 hlasů
30min 758kJ 110 Kč

Zdravá červená řepa připravená s kuskusem.

Rybí kuličky na rajčatech

2 hlasy
1h a 30min 664kJ 210 Kč

Místo mletého masa, použijte maso rybí. Rybu si vyberte p...

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více